Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 portaal tähistab oma sünnipäeva koos sinuga!

TV3.EE portaal tähistab esimest sünnipäeva
TV3.EE portaal tähistab esimest sünnipäeva — FOTO: TV3

Meil on hea meel teada anda, et komeedina meelelahutustaevasse startinud TV3 portaal saab aastaseks. Tähistame oma esimest sünnipäeva väärikalt ja loomulikult tahame seda jagada ka oma lugejatega. Terve nädala jooksul on sul võimalik osa võtta ägedatest loosimängudest ja samuti osa saada mahlakamatest intervjuudest, üritustest ja skandaalidest, mida portaal on teinud.

Parimad hetked videos

Postitame nädal aega järjest videosid meie meeldejäävamatest videoformaatidest ja üritusest. Kes siis ei tahaks teada Merily Timmer parimaid hetki kaamera taga või meenutada, mis mahlakat ütles Anu Saagim meie reporterile EFTA galal? Koondame kokku ka olulisemad hetked meie videosarjast ''5 müüti'', et väärtuslik informatsioon ekspertidelt ikka pikalt meeles püsiks. Samuti uurime tänaval inimestelt, millised uudised on neil meeles tuntud persoonidest, kes on kõige rohkem olnud aasta jooksul meie protaalis pildis.

Osale viktoriinis ja võida luksuslik auhind Lossispaa Wagenkülli poolt

TV3.ee sünnipäeva pidustuste raames vaatame ajas tagasi ja kutsume teid, head lugejaid, nuputama ning end testima viktoriinis. Ikka selleks, et teada saada, kui tähelepanelik lugeja sa oled olnud. Selleks esitame sulle kümme küsimust, mille vastuseid teab iga tähelepanelik portaali jälgija.

Küsimustele on võimalik vastata nädal aega, mängu leiad portaalist siit! Samuti leiad vahvad mängud TV3.ee instagrami kontol.  

TV3 portaali aasta sündmused

Pangetäis glamuuri ja ohtralt draamat käib iga meelelahtuse portaali igapäeva juurde. Meenutame siinkohal sündmusi, mis eriliselt hästi meelde jäid.

GALERII | Šampanja voolas ojadena ja roose jagus kõigile: “Vallalise kaunitari” noormehi tutvustati avalikkusele

Septembrikuu alguses jõudis GO-3 platvormile tõsielusari “Vallaline kaunitar”, kus oma unistuste printsi hakkas otsima Brigitte Susanne Hunt. Selle puhul toimus restoranis Gloria uhke pressiüritus, kus esitleti saatejuhti, tutvuti osalistega ning šampanja pealt kokku ei hoitud. Vaata ja meenuta kogu galeriid ülevalt lingilt.

GALERII! Kuhu kadus armastus? ”Vallalise kaunitari” skandaalsel lõpupeol Brigitte ja Hendrik teineteisele armu ei andnud

TV3 eetris oli telesügise kõige romantilisema sarja „Vallaline kaunitar“ finaal, kus imeline printsess Brigitte Susanne Hunt valis endale printsiks Hendrik Terrase. Finaalile järgnev erisaade tõi kokku mitmed osalejad ning ilmsiks tuli ehmatavalt ootamatu uudis – selgus, et noored on läinud lahku.

GALERII I Vaata, millised tuntud näod kogunesid “Tantsud tähtedega” avasaadet vaatama

Tänavu oli ka eetris TV3 eetris sügise oodatuim telešõu “Tantsud tähtedega”. Vaata, millised tuntud näod olid tulnud tantsusaadet kohapeale vaatama.

GALERII! Vaata, milline glamuurne seltskond käis ”Villa” esitluspeol

3. oktoobril kogunes glamuurne seltskond Telliskivisse ”Vaba Lavale”, et vaadata üheskoos uue tõsielusaate ”Villa” esimest episoodi. Kohale olid tulnud tõsielusaate staarid, teletegijad ja tuntud näo ning muidugi sarja osaliste lähedased sõbrad ja kaasaelajad. Enne episoodi vaatamist korraldati osalejate vahel “Rooside sõda”, mis saali ootusärevaks küttis.

GALERII! Vaata, milline staarideparaad väisab EFTA galat

Alexela kontserdimajas toimus septembrikuus EFTA 2022 gala, kus selgusid Eesti filmi- ja teleauhindade võitjad. Vaata lähemalt galeriist, millised staarid saabusid EFTA galale. Kogu galerii autor on Karli Saul.

Tule tähista uuel nädalal koos meiega TV3.ee portaali sünnipäeva! 

Kommentaarid puuduvad