GALERII! Kuhu kadus armastus? ”Vallalise kaunitari” skandaalsel lõpupeol Brigitte ja Hendrik teineteisele armu ei andnud

Pilt: Karli Saul
Pilt: Karli Saul

Täna jõudis TV3 eetrisse telesügise kõige romantilisema sarja „Vallaline kaunitar“ finaal, kus imeline printsess Brigitte Susanne Hunt valis endale printsiks Hendrik Terrase. Finaalile järgnev erisaade tõi kokku mitmed osalejad ning ilmsiks tuli ehmatavalt ootamatu uudis – selgus, et noored on läinud lahku.

Täna õhtul leidis Pärnus aset ''Vallalise kaunitari'' lõpupidu, kuhu olid kutsutud ka saate kangelanna Brigitte Susanne Hunt ja temaga finaalis kihlunud Hendrik Terras. Eesmärk oli ühiselt vaadata finaalsaate viimast episoodi. Õhtu kulmineerus rahulikus taktis, kuni saabus vestlusõhtu Brigitte ja Hendrik Terrase vahel. 

Külaliste ja kogu meedia silme all läks paar pea 100 külalise ees tülli ja suisa nii, et Hendrik Terras lahkus pettunult keset vestlust oma hotellituppa. ''Kogu see teema on selles, et me kruvisime siin väga suure pinge üles, sul on väga suur viha minu vastu ja ma ei saa sellest aru,'' sõnas Hendrik avalikus vestluses. Samal ajal proovis Brigitte vahele segada, aga pealtvaatajad kutsusid teda korrale. 

''Terve selle suhte jooksul sa laadisid mulle kõiki enda hirme kogu aeg peale, sa ei saanud sellest kordagi lahti. Meil ei olnud ühtegi hetke, kus oleks olnud mugav olla, vaid alati olid mingisugused mured, oli mingisugune rünnak minu vastu,'' sõnas Hendrik vaatajate ees. Brigitte sõnul see nii ei olnud. ''Ma olen ka inimene, koguaeg  oli selline tunne, et ma pole sinu jaoks piisav ja sa rääkisid pidevalt oma eksmeestest,'' sõnas Terras.

Brigitte rääkis avalikus vestluses, et Hendrik oli ta maha jätnud ja argumendiks toonud, et nende baasväärtused ei sobi. ''Kui ma küsisin, et millised baasväärtused, ma ei saanud vastust, siis ta ütles mulle, ma olen tema jaoks vastik ja viimane argument oli see, et ta ei armasta mind juba pikka aega. Ma olen tänulik, et sa esimene kord ennast avasid, kui kaamerad läksid kinni,'' lausus Brigitte, kes on veendunud, et Hendrik kasutas kogu saadet hoopis isiklikus PR-kampaaniaks.

Galerii autor on Karli Saul.

Näita 2 kommentaari

see on krdi bullshit et Brigitte ja Hendrik lahku läksid
uskumatu

Vasta

Henrikust ei oleks sellist meest Brigittele olnud, mida ta otsis.

Brigittel vedas, et selline kandidaat kui Micael tuli saates. Ja paistab, et ka Micaeli isa on Brigitte hästi vastu võtnud.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vasta