Pimedusest väsinud? Just need kodumaised tooted toovad valguse tagasi sinu koju

Paar
Foto: 123rf

Õige pea on käes meie armsa vabariigi sünnipäev ja selle puhul tasuks pöörata pilk meie kodumaiste tootjate poole, kes igapäevaselt suure hoole ja armastusega erinevaid praktilisi ja kauneid asju valmistavad. Kuigi päevad lähevad tasapisi aina pikemaks, on palju veel ka pimedat aega ning päikesesära hellitab meid harva. Kuidas aga peletada kevadväsimust ja endaga alati valgust kaasas kanda?

BlackSunset valmistab imekauni minimalistliku disainiga helkurkotte, kuhu saad kõik omale vajalikud esemed mahutada ja helgivad pimedas. Kotid on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ja nende kangas on tihe ja vastupidav. Pikad sangad võimaldavad seda mugavalt õla peal kanda ning kott on ka uskumatult mahukas – osava pakkimise korral võib sellesse ära mahutada lausa pool sinu toidupoe ostukorvi sisust!

Iga ese kestab kauem, kui seda õigesti hooldada. Helkurkotti on soovitatav puhastada niiske lapiga. Kasutajakogemuse põhjal võib öelda, et seda on võimalik pesta ka masinas, aga siis pööra helkurpilt kindlasti sissepoole ja ära kasuta trummelkuivatust.

Kõigil helkurkottidel on ka kaunis ja omapärane disain, mille saad sa ise vastavalt oma soovile valida. Kõik disainid kantakse kangale ükshaaval, et tagada parim kvaliteet.

Helkurkotid

Pilkase pimeduse ja külma peletamiseks ei ole midagi õdusamat kui üks kaunis küünal toanurgas. Eestimaise Võhma Valgusevabriku valikust leiad käsitööna valmistatud küünlad, mis paistavad silma nii kvaliteedi kui välimuse poolest. Märksõnadeks on lai värvivalik, kaunis helbeline marmorjas struktuur, pikk ühtlane põlemisaeg ja mõnusad aroomid, mis kestavad ja on tuntavad ka siis, kui küünalt ei põleta.

Võhma Valgusevabriku valikus leiab nii parafiinist kui taimsetest vahadest küünlaid alates teeküünaldest kuni meetri pikkuste sammasküünaldeni. Kogu tooraine on pärit Euroopast, mis tähendab, et järgitakse õiglase kaubanduse põhimõtet ja säästetakse loodust.

Klaasidesse ja keraamilise ümbrisega küünaldesse valatakse rapsivaha, mis on keskkonnasõbralik põhjamaine tooraine.

Küünlad

Võhma Valgusevabriku käsitööküünlaid leiab ettevõtte esinduspoes Võhmas, müügipunktides üle Eesti, laatadel ja e-poes.

Kuigi Eestimaa on väike, on kvaliteeti ja omanäolist disaini meie riigis palju ning praegusel keerulisel ajal on oluline toetada just neid, kes teevad oma tööd südamega ja oma rahvale. Toeta eestimaist ning ära jäta oma raha mõnda välismaisesse veebipoodi, kui sa saaksid selle jätta kodumaale!

Kommentaarid puuduvad