Reklaam sulgub sekundi pärast

Tohoh! Need näitlejad on mänginud seriaalis “Vaprad ja ilusad” lausa 35 aastat

Bold

35 aastat eetris olnud Ameerika teleseriaalis "Vaprad ja ilusad" löövad tänaseni kaasa kaks näitlejat, kes on mänginud seriaalis alates esimesest episoodist.

"Vaprate ja ilusate" esimene episood oli eetris 23. märtsil 1987. Aastate jooksul on "Vaprates ja ilusates" mänginud väga palju erinevaid näitlejaid ning seriaali on pidevalt kirjutatud juurde uusi tegelasi.

Ehkki ka mõnda peategelast on kehastanud mitmeid erinevaid näitlejaid, siis esimesest episoodist saati on teleseriaalis kaasa löönud näitlejad Katherine Kelly Lang ning John McCook. 

Lang kehastab Brooke Loganit, kes on osa neljast algsest kesksest tegelaskujust Aastate jooksul on temast saanud Forrester Creationsis töötav ärinaine ja viie lapse ema (Rick, Bridget, Hope, R.J. ja Jack).

Tema tegelaskuju kirjeldatakse kui  "saate kangelanna, kes on alati segaduses ning sümboliseerib igavesti tõelist armastust ja saatust. Tegelast iseloomustab pikaajaline rivaalitsemine seriaalitegelaste Stephanie Forresteri ja Taylor Hayesiga.

Lisaks Ridge'ile (kellega ta on aastate jooksul seriaalis abiellunud kaheksa korda) on Brooke'il olnud suhteid Eric Forresteri, Ridge'i kahe poolvenna Thorne Forresteri ja Nick Marone'iga, tema väimehe Deacon Sharpe'i, õemehe Bill Spenceriga, Jr. ja mitmete teistega. 

Bold
Foto: Images North America

John McCook on mänginud Eric Forresterit aastast 1987 kuni tänaseni. Kuigi McCook on saate lahutamatu osa, ei tahtnud ta algselt rolli vastu võtta. Õnneks suutis produtsent ta ümber veenda, sest tänaseks on saanud temast üks legendaarsemaid näitlejaid.

Eric on andeks moedisainer. Paljud tema süžeed keerlevad suhete ümber naistega (Stephanie Forresteri, Brooke Logani, Sheila Carteri, Donna Logani, Quinn Fulleri, Taylor Hayesi ja paljude teistega).

Bold
Foto: Images North America

"Vaprate ja ilusate" esimene episood oli eetris 1987. aastal. Alates ... aastast on seriaal nähtav eesti vaatajatele TV3 eetris. 

"Vaprad ja ilusad" on TV3 eetris esmaspäevast-reedeni kell 16.15.