Reklaam sulgub sekundi pärast

“See kruvib ikka täiega!” Jaagup Tuisk kaasajastas “Kättemaksukontorist” tuttava laulu

Jaagup Tuisk lõi Vennaskonna loost põneva kaasaegse versiooni.
Jaagup Tuisk lõi Vennaskonna loost põneva kaasaegse versiooni. — FOTO: Silver Siilak

Popmuusik Jaagup Tuisk selgitab fännidega jagatud videopostituses, et proovis teha kaasaegset versiooni Vennaskonna loost "Igavest elu lõppevas öös". Antud laul on tuttav ka paljudele "Kättemaksukontori" fännidele.

"Kas mäletate sellist lugu?" küsib Jaagup oma Instagrami kontol jälgijatelt. Videost kostub Vennaskonna laul "Igavest elu lõppevas öös" (videos kostuv lugu on bändi Raadio Maria esituses - toim). "Ma olin selle loo ise ära unustanud, kuni üks sõber lasi mulle seda ja mul tulid korralikud mälupildid lapsepõlvest," lisab ta.

"See (laul - toim) oli "Kättemaksukontoris" ka. Ma lihtsalt mõtlesin, et nokitsen natuke sellega," selgitab Jaagup ning mängib video vahendusel ette enda loodud uusversiooni kõnealusest Vennaskonna loost. "Kuidas teile tundub ja mis sellega edasi teha," lõpetab ta videopostituse küsimusega. 

Jaagupi fännid on tema loodud teosest vaimustuses. "See kruvib ikka täiega," kirjutab üks. "Muidugi tee edasi, täiega kruvib," lisab teine. "Täiega kruvib ju! Jaagup ikka oskab muusikat teha," nõustub ka kolmas fänn.

Kuula Jaagupi loodud Vennaskonna laulu "Igavest elu lõppevas öös" kaasaegset versiooni!

Jaagup Tuisk on Eesti popmuusik. Ta saavutas 2018. aastal viienda koha saates "Eesti otsib superstaari". Tuisk on osalenud kahel korral ka Eesti Laulul: 2020. aastal jäi ta looga "Beautiful Lie" teisele kohale ning 2022. aastal saavutas üheksanda koha looga "Kui vaid". 

"Kättemaksukontorit" on võimalik vaadata Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad