Märt Avandi oma ikoonilisest rollist: sellise kaabuga ei käi ringi ükski normaalne inimene!

Märt Avandi meenutab oma ikoonilist rolli
Märt Avandi meenutab oma ikoonilist rolli "Kättemaksukontoris". — FOTO: TV3

Eelmisel nädalal alustas Go3 teleteenuses legendaarse krimikomöödiasarja “Kättemaksukontor” 30. juubelihooaeg. Vestlesime sel puhul Märt Avandiga, keda seriaali fännid tunnevad ka politseiuurija Gerth Maangona.

Avandi tegi seriaali juures püsivalt kaasa aastatel 2009-2011. Märt on oma legendaarse rolliga taas “Kättemaksukontorisse” mõneks episoodiks ilmunud veel aastatel 2013, 2017, 2018 ja 2021. Gerth Maango paarimeheks sarjas oli Ott Sepa kehastatud püüdlik, kuid lapsemeelne uurija Kaspar Tuvi.

Avandi kinnitusel kulges Gerth Maango karakteri tundmaõppimine tema jaoks kiirelt: “Vahel tabad pakku, vahel mitte. Selle rolliga oli lihtne pakku tabada, sest Mihkel Ulman oli ta kirjutanud üsna selgepiiriliseks. Koostöö (stsenarist) Mihkel Ulmaniga oli väga produktiivne ja tulemuslik.”

“Kui sulle pannakse sellised lollakad riided selga, nagu Gerth Maangole pandi, siis see ütleb selle inimese kohta juba üht-teist ette. Sellise kaabuga ei käi ringi ükski normaalne inimene,” nendib ta.

Meenuta, milline nägi välja Avandi kehastatud Gerth Maango tegelaskuju!

Avandi lisab: “Režissöör Ain Prosa andis meile üsna vabad käed ja lubas meil lustida, mis oligi “Kättemaksukontori” toimimise võti. See toimis juba kohe algusest peale ja need võtted olid alati väga lõbusad.”

Loe täispikka intervjuud Märt Avandiga siit!

"Kättemaksukontori" 30. juubelihooaega näeb Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad