Reklaam sulgub sekundi pärast

Kiuslikud kommenteerijad hakkasid Märt Avandi poega tümitama: isa astus poja kaitseks välja

Märt Avandi koos perega
Märt Avandi koos perega — FOTO: Kiur Kaasik/Delfi Meedia

1. aprillil esilinastus kinodes kultusfilmi "Tulnukas" järg, mida tuli vaatama ka peategelast Valdist kehastav näitleja Märt Avandi koos oma pojaga. See jäi hambusse ka kiuslikele kommenteerijatele, kes noort poissi kritiseerima hakkasid. Isa ei jätnud omapoolset vastulööki andmata.

Kroonika avaldas eile oma Facebooki kanalil uudise sellest, kuidas Märt Avandi koos oma perega "Tulnukas II" esilinastusel käis. Selle all läks lahti vilgas arutelu, kus peamiselt kommenteeriti Avandi poega ja tema välimust ning seda mitte positiivses võtmes.

"Narkarist isaga on jube kasvada ma arvan. Ongi viltu kasvanud poeg, aga näeb välja nagu kõrvarõngastega naine," kommenteerib Tiina Mets.

"No need kõrvarõngad küll väga mehelikud ei tundu. Või olen ma liiga vanamoeline ja tänapäeva noored eelistavad olla sootunnusteta. Loodetavasti pole uus film sellises stiilis," kommenteerib Marek Kaspar.

Sääraseid kommentaare on veelgi. Nüüd on vastulause andnud ka Avandi ise, kelle silmis on see täiesti naeruväärne, et täiskasvanud inimesed noort poissi niimoodi kiusavad. "Lugesin siin neid kommentaare, sest need käivad peamiselt minu poja kohta. Seetõttu olen rohkem valvel kui enda puhul," alustab Avandi.

Näileja lisab, et otsustas peale lühikest mõtlemist näidata neid ka oma pojale Hermanile, kellega koos sai tublisti itsitatud. "Sest kui seda olukorda piltlikult ette kujutada, mis siin toimub, siis oma absurdsuses on see ikka väga naljakas - üks 14-aastane laps jalutab tänaval ja siis tuleb kamp täiskasvanud(!) inimesi (nii vanu kui noori, nii mehi kui naisi) ja kukuvad teda lihtsalt narrima! NARRIMA! No täitsa üle prahi sketš, ma ütleks!" kirjutab Avandi kõnealuse postituse all.

Märt Avandi andis vastulause
Märt Avandi andis vastulause — FOTO: kuvatõmmis Facebookist

"Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas" peategelast Valdist kehastav Märt Avandi saabus üritusele koos oma pojaga, kes on ka filmi esimest osa tänaseks näinud. TV3 portaalile antud intervjuus tõdes ta, et oma nooremale tütrele ta “Tulnukat” veel näidata ei soovi.

"Tulnukas" on aga üsna vulgaarne nii sõnas kui pildis, kuid Avandile tundub, et poiss on filmi heaks kiitnud. "Minu poja on juba 14 ja intelligentne noormees, et temaga ei ole probleeme. Tema on mul siin kaasas," tõdeb Avandi, mõeldes tagasi filmis kasutatud sõnavarale. "Noorema tütrega... Temale ma ei näita ka seda filmi veel. Siis kui aeg on küps! Küll siis näitame, aga noh ega sellepärast ei saa tööd tegemata jätta, et sul on väikesed lapsed."

Filmi "Tulnukas 2" kommenteeriks Avandi aga kolme sõnaga. "Raju. Ilus. Vaimustav." Mees pole aga kindel, kuna filmi ta intervjuu tegemise hetkeks veel näinud ei olnud. "Ma loodan, et need kolm sõna vastavad tõele, sest ma pole lõplikku versiooni näinud."

Vaata intervjuud Märt Avandiga!

Vaata ka galeriid "Tulnukas II" esilinastuselt!

Loe ka "Tulnukas II" arvustust!

Filmi peategelane Valdis naases kinodesse 1. aprillil. Rasmus Merivoo kultusfilmi "Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas“ kauaoodatud järg toob suurele ekraanile eestlaste südametesse tee leidnud leidnud alevi parimad pojad.

Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger jpt.

"Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas" režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo. Filmi produtsentideks on Tallifornia duo Tõnu Hiielaid ja Rain Rannu.

Filmi tootja ja levitaja on Tallifornia. Filmi valmimist toetas Eesti Filmi Instituut.

Kommentaarid puuduvad