Reklaam sulgub sekundi pärast

Aatriumist leiad oma unistuste diivani

Sisuturundus

diivan
Unistuste diivanid Aatrium.ee-st! — FOTO: AdobeStock

Diivan on iga elutoa süda. See on koht, kus lõõgastuda, telekat vaadata või hoopis mõnus sotsiaalne nurgake perega suhtlemiseks ja sõprade võõrustamiseks. Igatahes, üks on kindel – hea diivan peab olema mugav. Kuidas aga leida selline diivan, mis sobib sinu koduse interjööriga, ent mis oleks ühtlasi ka mõistliku hinnaga?

Aatriumi diivanite valik – tule, istu ja proovi! 

Sobiva diivani valimine võib kujuneda keeruliseks ülesandeks. Esiteks leidub turul mitmesuguseid diivanimudeleid. Teiseks võivad internetis nähtavad pildid jätta mulje, et kõik diivanid on võrdselt ilusad ja mugavad, ent tegelikkus võib olla hoopis teistsugune. Seepärast soovitame tulla Aatriumi kauplusesse diivaneid ise proovima. Ainult nii on võimalik kindlaks teha, kas diivan vastab tõepoolest sinu ootustele ja vajadustele.

Näiteks diivanid, mis on varustatud laiema istumisosaga ja pehmete patjadega, sobivad suurepäraselt nn lebotamiseks. Sellisel diivanil on väga mõnus ja mugav pikali olles televiisorit vaadata või raamatut lugeda. Kui eelistad aga diivanit, mis on mõeldud rohkem istumiseks, tasuks otsida hoopis mudeleid, millel on kõvem seljatugi ja kitsam istumispind.

Aatriumi laiast diivanite valikust leiab igaüks endale sobiva. Meie valikus on erinevaid diivanimudeleid – alates modernsetest ja minimalistlikest kuni romantilise disainiga diivaniteni välja. Müügilt leiad nii soodsamas hinnaklassis sohvasid kui ka tõeliselt luksuslikke ja kõrgema hinnaklassi mudeleid. 

Me soovime, et sinu uus diivan peegeldaks edasi sinu kodu iseloomu ja stiili. Seetõttu kutsume sind meie juurde külla, et saaksid kohapeal tutvuda  erinevate diivanitega. Ära kõhkle istumast ja proovimast – nii saad kõige paremini aru, milline mudel on just sinule see kõige õigem.

Diivanvoodi või tavaline diivan?

Lisaks tavalistele diivanitele on müügil ka erinevad diivan- ja nurgadiivanvoodid, reclinerid ja tugitoolid. Kuigi diivanvoodid on väga praktilised, ei pruugi need siiski olla nii pehmed kui tavalised diivanid. Seega, kui eelistad pehmet istumist, kaalu võimalusel tavalise diivani ostmist või veendu, et väljavalitud diivanvoodi mudel pakub sulle vajalikku pehmust. 

Uuri lisaks ka diivani hoiukasti kohta – kas ja kui palju ruumi on sofa all olevas panipaigas asjade hoiustamiseks. Hoiukast on ideaalne koht, kus hoida näiteks voodipesu, lisapatju ja tekke kui neid parasjagu ei kasutata.

Recliner

On kaks peamist omadust, mis eristavad reclinerid tavalisest diivanist. Esiteks on reclineril reguleeritav seljatugi, mida saad muuta vastavalt oma soovile, et leiaksid omale parima lõõgastumise asendi. Teiseks on diivanil väljasõitev jalatugi. 

Tavaliselt on see juhitav tooli küljel asuva kangi abil ning samal ajal kangi tõmmates ja seljatuge kallutades, tõuseb jalatugi üles. See võimaldab jalgu istudes täielikult sirutada ja põrandast kõrgemal hoida, pakkudes sulle veelgi mugavamat asendit televiisori vaatamiseks.

Disaini ise omale sobiv diivan

Kui juhtub, et täpselt sellist mudelit, millest salamisi unistanud oled, meie poest sa ei leia, siis saad selle endale sobivaks disainida. Kuidas see käib? Vali meie poest välja meelepärane diivanimudel ja hakka seda lihtsalt endale sobivaks kujundama. Sa saad diivanile valida oma maitse järgi kanga, nurga poolsuse ja oma kodus oleva mööbliga kokkusobivad diivanijalad. Sõltuvalt mudelist on võimalik ka diivani mõõtmetega mängida, lisades sinna vahele näiteks mõne vahemooduli.

Tuntud brändid ja kodumaised tootjad

Aatriumis on esindatud nii tuntud kodumaised mööblitootjad kui ka rahvusvahelised brändid. Lisaks oleme Eestis ainuesindaja Taani brändile Innovation Living, mis on pehme mööbli vallas tõeline kvaliteedi ja disaini etalon. Innovation Living on alates 1989. aastast loonud ja tootnud kõrgkvaliteetseid diivaneid ja polstermööblit. Brändi tooted põhinevad Taani disainitraditsioonidel, mis väärtustavad lihtsust, funktsionaalsust ja mugavust.

Külasta Aatriumit ja leia oma unistuste diivan! Tutvu toodetega kohapeal või uudista meie tootevalikut Aatriumi e-poes!

Kommentaarid puuduvad