Kas mäletad? See “Vaprate ja ilusate” staarnäitleja on külastanud mitmel korral ka Eestit

Bold and the Beautiful

TV3 eetris oleva Ameerika teleseriaali “Vaprate ja ilusate” eesti fännidel on kahel korral avanenud võimalus ühe sarja peanäitlejaga ka päriselus kohtuda. Nimelt on Eestit külastanud teleseriaali fännide südamed võitnud näitleja Ronn Moss.

Ameerika seriaal “Vaprad ja ilusad” tähistas märtsikuus 35 aastapäeva. Esimene osa oli eetris 1987. aasta 23. märtsil. Eestis on sarja näidatud 30 aastat, algselt EVTV-ss ja hiljem TV3-s-

Kahtlemata oli alates esimesest episoodist seriaali populaarseimaks nätlejaks šarmantne Ronn Moss, kes kehastas üht peategeleast – Ridge Forresteri. 2012. aastal šokeeris fänne teadaanne, kui pärast 25 aastat karismaatilise tegelaskuju mängimist otsustas Moss seriaalist lahkuda. Ise väitis ta tookord, et tahtis keskenduda muudele asjadele, peamiselt muusikakarjäärile. 

Esimest korda käis Moss Eestis 2017. aasta märtsikuus ning vaatamata sellele, et ta polnud enam viis aastat seriaalis mänginud, tervitasid fännid teda avasüli.

Ronn andis 2017. aasta 5. detsembril Nokia kontserdimajas täispika kontsert “Baby come back”. Enne kontserti oli TV3 uudistesaate “Seitsmeste” reporteril võimalik teha temaga ka eksklusiivne intervjuu. Intervjuus tõdes Moss, et ta on muusikat tehes ja muusikukarjäärile pühendudes palju õnnelikum kui teleseriaali võtete ajal. 

Teist korda üllatas Ronn oma Eesti fänne 2019. aasta augustikuus. Ta andis kontserdi Tartumaal asuva Kiivitaja talus ning oli vaieldamatult kõikide esinejate seast eestlaste lemmik.

“Varpad ja ilusad” on TV3 eetris igal argipäeval kell 16.15!

Kommentaarid puuduvad