Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Kuidas suhtuvad eestlased Vabariigi aastapäeva pidustuste peale kulunud summadesse?

TV3 uudised

Selleks, et maha pidada üks korralik pidu, tuleb välja käia ka korralik rahasumma. "TV3 uudised" käisid uurimas, mida arvab rahvas Vabariigi aastapäeva pidustuste peale kulunud rahast.

Riigikogu liige Liisa-Ly Pakosta sõnas, et pigem võiks sama raha eest rohkem teha. "Mida televaatajad ütlevad, et nemad ikkagi tahaks kuulda, kes seal kätlemisel käivad." Samuti kordas Pakosta ka oma varasemat mõtet - alkoholi ei peaks riigi raha eest ostma! 

Sel aastal voolas suurejoonelisel peol šampust, toiduvaagnad olid rikkalikult kaetud ja ka etenduse jaoks jätkus piisavalt raha. Presidendi kantselei "TV3 uudistele" peo täpset summat öelda ei saanud, kuna osad arved on veel esitamata. Siiski kinnitati, et eelarve suurusjärk on sama, mis eelmisel aastal - paarsada tuhat eurot. 

Ka mõned Eesti inimesed ütlevad, et kord aastas võib sellist pidu pidada, eriti just seetõttu, et tegemist on Vabariigi sünnipäevaga. 

Sel aastal kutsuti peole umbes 800 inimest, mis on 200 võrra vähem kui mullu. Isamaa esimees Urmas Reinsalu tõdes, et igal riigil on omad traditsioonid ning nendest kinni pidamine on ka keerukatel aegadel tähtis. 

Vaata klippi "TV3 uudistest" päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad