Reklaam sulgub sekundi pärast

Tallinna ringteel põrkas kokku 11 autot, liiklus on suletud

BNS

Tallinna ringtee ahelavarii
Tallinna ringtee ahelavarii — FOTO: EZ-ДУНЫ!FACEBOOK | VEIKO VIIRA

Tallinna ringtee kolmandal kilomeetril põrkasid neljapäeva hommikul kokku 11 autot, mistõttu liiklus suunaga pealinna poole suletud. 

Põhja prefektuuri pressiesindaja ütles BNS-ile, et Tallinna ringtee 3. kilomeetril suunaga pealinna poole juhtus kella kaheksat hommikul ahelavarii. Esialgsetel andmetel on kokku põrganud 11 sõidukit.

Liiklus Tallinna suunal on suletud, tõenäoliselt vähemalt paariks tunniks. Hetkel toimetavad nii politseinikud, päästjad kui ka kiirabitöötajad sündmuskohal.

Ümbersõit toimub Tallinna ringteel Narva suunas liikujatel läbi Lagedi ja Loo. Tallinna suunas liiklejatel on soovitav linna siseneda mööda Tallinna–Tartu maanteed Ülemiste kaudu.

Transpordiamet ja politsei paluvad liiklejatel arvestada, et talvised teeolud on muutlikud ning tuleb valida teeoludele vastav sõidustiil.

Tegemist on sel aastal teise ahelavariiga Tallinna ringteel. 12. jaanuari hommikul sattus Tallinna ringtee 13. kilomeetril avariisse 25 sõidukit. Toona sai vigastada 11 inimest, kellest 8 vajas haiglaravi.

Näita 2 kommentaari

No eestlased ei oska vapsee sõita,lammaste eest load saanud,mingu Ukrainasse sõtta jobud

Vasta

Miks meil siis teid ei hooldata,eriti kiirteid.EE-
Alarm hoiatab et ringtee on väga libe siis kui matsud juba ära käinud!
Kas jälle kokkuhoiupoliitika??

Vasta