Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilm kisub talviseks! Lähipäevad toovad lumesaju, tuisu ja miinuskraadid

Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. — FOTO: TV3

Lähipäevil sajab lund ja tuiskab, puhub kõva tuul ning õhutemperatuur võib langeda -8 kraadini.

Pühapäeva öösel on Lääne-Eestis muutliku pilvisusega sajuta ilm. Ida-Eestis on pilves ning sajab lund ja tuiskab, vastu hommikut sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub loodetuul 7-13, puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 20 meetrit sekundis, hommikuks nõrgeneb. Külma on 1-7 kraadi. Päeval tuleb muutliku pilvisusega ja olulise sajuta ilm. Õhtul Lääne-Eestis pilvisus tiheneb ja on oodata nõrka lumesadu. Puhub loodetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15, pärastlõunal läänekaare tuul 3-9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +2 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Sajab lund, tuiskab, sadu läheb üle lörtsiks ja vihmaks ning on jäidet. Lõuna- ja edelatuul tugevneb 6-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 meetrini sekundis, hommikuks pöördub tuul edelasse ja läände. Õhutemperatuur on -1 kuni -7, saartel 0 kuni +3 kraadu, hommikuks temperatuur tõuseb. Päeval on pilves selgimistega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, õhtul kohati ka lund. Puhub lääne- ja loode-, õhtul Soome lahe ääres põhjatuul 7-13, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundiss. Sooja on 3-8 kraadi, õhtupoole ilm külmeneb.

Teisipäeva öösel on pilves ilm, sajab lörtsi ja lund, paiguti võib tuisata. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis, hommikuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur langeb -2 kuni -8 kraadini. Päeval tuleb pilves selgimistega ilm, ajuti sajab lund. Puhub loodetuul 3-9 meetrit sekundis ja õhutemperatuur on 0 kuni -4 kraadi.