Reklaam sulgub sekundi pärast

Hirmutav olukord! Õpilane tulistas Lasnamäe gümnaasiumis stardipüstolist

BNS

Politsei
Politsei alustab Lasnamäe gümnaasiumis juhtunu kohta väärteomenetluse. — FOTO: Anni Õnneleid / Delfi Meedia

Tallinna Lasnamäe gümnaasiumis tulistas õpilane möödunud reedel stardipüstoli sarnasest relvast, mille ta kooli minnes kaasa oli võtnud, vahendab BNS.

Möödunud reedel tegi üks õpilane kooli kaasa võetud stardipüstoli laadsest relvast lasud maapinnale, millest andis politseile teada Lasnamäe gümnaasiumi sotsiaalpedagoog, rääkis Postimehele Ida-Tallinna piirkonnagrupi juht Mari-Liis Mölder. Ta lisas, et keegi viga ei saanud.

"Teeme kooliga koostööd ning täna toimub koolis ümarlaud juhtunu täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks," ütles Mölder. Ta rõhutas, et relvataoline ese ei ole mänguasi – stardipüstoliga antakse spordivõistlusel avapauk ja õhkrelvaga harjutatakse laskmist turvalises keskkonnas. "Relvaga sarnaneva esemega avalikus kohas vehkimine ja laskmine hirmutab teisi inimesi ja see on äärmiselt vastutustundetu," lisas Mölder. "Alustame Lasnamäe gümnaasiumis juhtunu kohta ka väärteomenetluse."

Tallinna abilinnapea Andrei Kante sõnul ei saa juhtunu üksikasju praegu kommenteerida, sest sellega tegeleb politsei. "Selle konkreetse juhtumi kohta ei saa ma midagi praegu öelda. Ootame ära politsei informatsiooni," rääkis Kante. Tema sõnul tegeleb selle teemaga ka Tallinna haridusamet, kes suhtleb kooli ja juhtkonnaga. "Loomulikult on see väga häiriv," ütles Kante intsidendi kohta. 

Kommentaarid puuduvad