Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Rõõmusõnum! Megastaar Sting annab tuleval aastal Eestis kontserdi

Sting
Sting — FOTO: Maria Laura Antonelli/AGF/SIPA/Scanpix

17-kordne Grammy auhinna võitnud artist Sting esineb 10. juunil 2024 Tartu Lauluväljakul erilise kontserdiga „My Songs“. Sellega jätkub tema maailmaturnee, mis on köitnud publikut üle USA, Euroopa, Aasia, AÜE ja Austraalia. Kontsert on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Piletid tulevad müüki reedel, 10. novembril kell 10 Piletilevi kodulehel ja müügipunktides.

Sting esineb 10. juunil 2024 Tartu Lauluväljakul oma spetsiaalse kontserdiga “My Songs”. Stingi fänniklubi liikmetel on võimalus enne laiemat avalikkust pääseda ligi eksklusiivsetele eelmüügipiletitele, külastades veebilehte www.sting.com. Piletid tulevad Live Nation Estonia kontserdiklubi liikmetele müüki 8. novembril, avalik müük algab 10. novembril kell 10.00 Piletilevi kodulehel ja müügipunktides.

Stingi kontsert “My Songs” on elav ja dünaamiline sõu, mis sisaldab tema armastatumaid hitte ning hõlmab tema hiilgavat karjääri nii The Police’i liikme kui ka sooloartistina. Pärast edukat kuueõhtust kontsertsarja mainekas Londoni Palladiumis tunnistas The Times „My Songsi“ meistriklassina: „Vaieldamatult on Sting kullatud repertuaariga oskuslik esineja.“ Kontserti, mille käigus sukeldutakse paljude teiste legendaarsete lugude hulgas tema ajatutesse hittidesse nagu “Fields of Gold”, “Roxanne”, “Every Breath You Take”, “Message in a Bottole”, nimetas The Telegraph haruldaseks maiuspalaks. The Guardian ülistas Stingi ennast kui võrreldamatut popialkeemikut.

Stingi pika karjääri saladus on lihtne, ütles artist intervjuus selle aasta mais. „Ma olen uudishimulik! Ma olen muusika enda suhtes uudishimulik. Ma olen jätkuvalt muusika õpilane. Ma harjutan iga päev. Ma õpin,“ rääkis ta. „See on imeline müsteerium – see on muusika mõistatus – aga ma olen valmis õppima. Nii et kui see on põhjus, miks ma kümne küünega kinni hoian, siis on see piisavalt hea põhjus.“

Tuuri ajal liitub Stingiga vägev rokkansambel.

Kogu info tuuri, piletite ja fänniklubi kohta leiab: www.Sting.com

Helilooja, laulja-laulukirjutaja, näitleja, autor ja aktivist Sting sündis Inglismaal Newcastle’is, seejärel kolis ta 1977. aastal Londonisse, et asutada koos Stewart Copelandi ja Andy Summersiga The Police. Bänd andis välja viis stuudioalbumit, teenis kuus GRAMMY Awards® ja kaks Briti auhinda ning võeti 2003. aastal The Rock and Rolli kuulsuste saali.

Maailma üks silmapaistvamaid sooloartiste Sting on pälvinud veel 11 GRAMMY Awardsi®, kaks Briti auhinda, Kuldgloobuse, Emmy, neli Oscari nominatsiooni, TONY nominatsiooni ning müünud The Police’i ja sooloartisti karjääri jooksul 100 miljonit albumit. Ta on Songwriters Hall of Fame liige ja on saanud Kennedy Center Honors aukraadi, samuti muusika audoktori kraadi Northumbria ülikoolist (1992), Berklee muusikakolledžist (1994), Newcastle upon Tyne’i ülikoolist (2006) ja Browni ülikoolist (2018).

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI