Reklaam sulgub sekundi pärast

Kõrv peale! reket üllatab saabuva sünnipäeva puhul uue suvise looga

reket

Täna, 01. aprill andis artist reket enda plaadifirma alt välja uue suvise ja tempoka loo koos muusikavideoga, mis kannab nime “Too Mul Lilli”. 

Äsja ilmunud lugu “Too Mul Lilli” erineb reketi varasemast loomingust hoogsama meeleolu poolest: „Tahtsin teha tempokat ja ennast mitte väga tõsiselt võetavat laulu, mille taustal saaks puusa pööritada,” kommenteerib artist. Värske loo muudab veelgi erilisemaks see, et juba homme tähistab reket oma sünnipäeva. 

Uuele loole on valminud ka tantsuline muusikavideo, kus osatäitjateks on reket ise, loo kaasautor Olivar ning tantsijad eesotsas koreograaf Alisa Tsitseronovaga. Video produtsent ja režissöör on Aleksandr Tokarev. 

Laulu “Too Mul Lilli” on produtseerinud kuueteistkümne aastane andekas produtsent Olivar, kes haaras juba kümneselt isa käest arvuti, et teha esimesi biidi katsetusi. Tõsisemalt asendus jalgpalli vaimustus muusikaga paar aastat tagasi. Lugu “Too Mul Lilli” on Olivari esimene avalik säde värskest muusika kirjutamise teekonnast. 

Hetkel on reket lõpusirgel oma viimaste aastate suurima projektiga: „On rõõm tunnistada, et tehtud töö ja nähtud vaev hakkab vilja kandma. Juba õige varsti saan jagada midagi, mida olen kaua oodanud, “ vihjab reket.

16. aprillil astub reket üles klubis Uus Laine, kus kuuleb esmakordselt live esitluses äsja ilmunud lugu “Too Mul Lilli”. Veel on võimalik soetada kontserdile pilet.

Vaata videot lähemalt siit.