Reklaam sulgub sekundi pärast

Britney Spears murdis jalaluu ning keeldub arsti juurde minemast: põhjus on üllatav!

Britney Spears
Britney Spears — FOTO: VALERIE MACON / AFP / Scanpix

Laulja Britney Spears jagas sotsiaalmeedia vahendusel, et murdis oma jalaluu, kuid keeldub arsti juurde minemast. "Ma vaatan, kas mu keha teab, kuidas ise ennast ravida!" põhjendab ta oma otsust.

Väidetavalt olla Britney jalaluu murdnud kakluses oma poiss-sõbra Paul Soliziga. Vahetult peale sündmust jagas Spears sotsiaalmeedias videot oma paistes jalast. Sündmuspaigale kutsuti kohale ka kiirabi ning parameedikud viisid Spearsid Los Angelese Chateau Marmonti hotellist kiirabiautosse. 

Spearsile lähedased inimesed tõdesid väljaandele Page Six, et kiirabi kutsuti põhjusel, et paar oli omavahel taaskord tülli läinud. Naine ise aga eitab, et jalaluumurd tulenes kaklusest. "Uudised on võltsitud," sõnas Spears. "Väänasin eile õhtul oma hüppeliigese välja ja parameedikud ilmusid mu ukse taha ebaseaduslikult. Nad ei olnud minu toas, kuid ma tundsin end täielikult ahistatuna."

Britney kirjutas sotsiaalmeediasse tehtud postituses, et murtud jalaga kõndimine on raske. "Kui ma kõnnin kiiresti, muutub see tuimaks!" Põhjus, miks Spears keeldub arstide juurde minemast on lihtne - talle on tehtud kolm korda jalaoperatsioon ning peale iga operatsiooni oli valu veel hullem. "Seekord olen kangekaelsem. "Ma vaatan, kas mu keha teab, kuidas ennast ravida!" kirjutas ta.