Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Igaühest võib saada selgeltnägija? Professor: tegelikult on see täiesti teostatav!

Joonatan Pärn

Parapsühholoogia professor Inga sõnul võib igast inimesest saada selgeltnägija!
Parapsühholoogia professor Inga sõnul võib igast inimesest saada selgeltnägija! — FOTO: Erakogu

Selgeltnägemise alal professori tiitlit omav Inga kinnitab, et kõigil inimestel on olemas sensitiivsed võimed. Tema sõnul võib igast inimesest saada selgeltnägija: “Tegelikult, kui vähegi tahame ja viitsime, on see täiesti teostatav.”

Inga sai 2019. aastal Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast selgeltnägija professori tiitli. Inga sõnul toimus õpe peamiselt veebis, kuid kolm või neli korda aastas saadi õpetajaga kokku ning ka eksamid tuli sooritada kohapeal. “Õpetaja ütles mulle peale professori tiitli saamist, et see on nüüd elustiil ning pead oma teadmisi edasi andma ega tohi neid hoida iseendale.”

Inga meenutab Tallinnas TAO keskuses kolmanda silma aktiveerimise ja puhastuse teemalist loengut, mille alguses rõhutas ta osalejatele, et peale seda ei ole nad kohe selgeltnägijad. “Üks naine ütles, et mina küll tahtsin “Selgeltnägijate tuleproovi” minna ja arvasin, et saan siin selgeltnägijaks. Sellist asja ei ole. See on pika töö tulemus.”

Ingat ennast on samuti kutsutud osalema “Selgeltnägijate tuleproovis”, kuid sensitiiv on seni andnud siiski eitava vastuse: “See on koht, kuhu mina ei lähe. Ma olen seda saadet põgusalt jälginud, aga mul ei ole vaja seal olla ega ennast afišeerida.”

Loe täispikka intervjuud Ingaga siit!

Müstika

toob sinuni Expressions