Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Selgeltnägemise professor Inga ennustamisega ei tegele: kui ütlen, et naine jätab teid maha, siis…

Parapsühholoogia professor Inga sõnul võib igast inimesest saada selgeltnägija!
Parapsühholoogia professor Inga sõnul võib igast inimesest saada selgeltnägija! — FOTO: Erakogu

“Kui ütlen, et naine jätab teid maha ja läheb teise mehe juurde, siis hakkate seda enda sees ketrama ja teete kõik, et nii juhtuks, sest ennustaja ju ütles,” räägib selgeltnägemise alal professori tiitlit omav Inga Rämson põhjusest, miks ei tohi tegeleda ennustamisega.

Inga on nii selgeltnägija, tervendaja, valge maag, šamaan kui ka bioenergeetik – sõltuvalt asjaolust, millise murega tema poole pöördutakse, seisab tema kodulehel. Inga sõnul on tal võimed olnud kogu elu ning eriliste oskuste olemasolust sai ta aru juba 4-aastaselt: “Ma olen juba lapsest saadik olnud, nagu sõbrad ütlevad, “natuke kiiksuga”. Oskasin juba väikese lapsena vaimudega suhelda.”

Ta lisab, et lapsena ei saanud ta täpselt aru, mida näeb ning arvas, et vaimolendid on nähtavad kõikidele inimestele. Inga hakkas ema ja isaga pargis jalutades tavasilmale nähtamatuid olendeid ka teretama. “Vanemad ütlesid ühel hetkel, et ära neid kõiki tereta, muidu arvatakse, et sa oled natuke imelik.”

Sensitiivsed oskused võivad pärineda vanavanematelt

Inga sõnul pole tema vanematel kindlasti sensitiivseid võimeid, kuid vanavanemad on seevastu olnud loodusinimesed. Inga vanaema ütles talle juba väga ammu, et ta peab hakkama oma võimeid arendama.

Sellest ajast alates on Inga oma oskusi lihvinud. Tema üheks esimeseks ja väga pikaajaliselt õpetajaks oli praeguseks meie seast lahkunud šamaan Vello Rego. “Ta oli siin Eestis väga tugev šamaan, keda kutsuti trummimeistriks, sest tema trummid olid ühed võimsaimad. Kui ma Vello juurde sattusin, siis ta ütles, et seda tüdrukut ei saa ju kohe õpetama hakata, sest ta hakkab lahmima. Ega ta mind ära ei saatnud, vaid andis lihtsalt mulle materjale kätte ja ütles, et mine õpi, aga sul läheb veel aega (sensitiiviks saamiseks).”

“Ühel hetkel ta ütles, et nüüd on õige hetk käes ja hakkame päris õpet tegema. Sealt edasi olen piilunud Venemaa poole, kuna Venemaa nõiad kasutavad väga huvitavaid võtteid ja on väga tugevad. Nad töötavad palju energiatega ja teine tugev argument oli, et minu põlvkonna lapsed oskavad kõik vene keelt. Kuna mul ei ole kunagi vene keelega probleeme olnud, siis sai esimene valik tehtud sinnapoole,” räägib Rämson, kes omab selgeltnägemise professori tiitlit Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast.

Inga sai selgeltnägija professori tiitli Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast.
Inga sai selgeltnägija professori tiitli Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast. — FOTO: Erakogu

2019. aastal professoriks saanud Inga sõnul toimus koolis õpe peamiselt veebis, kuid kolm või neli korda aastas saadi õpetajaga kokku ning ka eksamid tuli sooritada kohapeal. “Õpetaja ütles mulle peale professori tiitli saamist, et see on nüüd elustiil ning pead oma teadmisi edasi andma ega tohi neid hoida iseendale.”

Inga lisab, et tal on olnud õpetajaid veel näiteks Ameerikast, Kanadast ning isegi Koreast. “Praegu õpin druiidide koolis ja see kool tegutseb nii Šotimaal kui ka Inglismaal. Augustis olin kuu alguses Šotimaal ja oktoobris lähen Inglismaale, kus teeme erinevaid rituaale.” 

Ingat on kutsutud osalema ka “Selgeltnägijate tuleproovis”

“See on koht, kuhu mina ei lähe. Ma olen seda saadet põgusalt jälginud, aga mul ei ole vaja seal olla ega ennast afišeerida,” selgitab ta. Kui paljud sarnastes saadetes osalevatest inimestest omavad aga tõelisi võimeid? Inga sõnul on inimese energiaväljast näha, kas ta on päriselt tegija või läheb saatesse huupi lahmima. 

Inga kinnitab, et kõigil inimestel on olemas sensitiivsed võimed, kuid kui neid piisavalt ei arendata, ei pruugi nägija osata nähtut piisavalt selgelt tõlgendada. Ta toob näiteks tuntud ennustaja Nostradamuse, kelle ennustused on nii segased, et neist saadakse aru alles siis, kui sündmus on juba juhtunud. 

Inga meenutab Tallinnas TAO keskuses kolmanda silma aktiveerimise ja puhastuse teemalist loengut, mille alguses rõhutas ta osalejatele, et peale seda ei ole nad kohe selgeltnägijad. “Üks naine ütles, et mina küll tahtsin “Selgeltnägijate tuleproovi” minna ja arvasin, et saan siin selgeltnägijaks. Sellist asja ei ole. See on pika töö tulemus.”

Siiski kinnitab Inga, et igast inimesest võib saada selgeltnägija. “Tegelikult, kui vähegi tahame ja viitsime, on see täiesti teostatav.”

Mida arvab Inga internetis ringlevatest tööpakkumistest telefoni teel ennustajatele?

“Selleks, et saaksin inimest lugeda, peaksin olema teda vähemalt ühe korra näinud. Muutun alati herilaseks, kui keegi küsib minu käest ennustamist. Ennustamine on karmaatiline. Mul ei ole vaja kellelegi koodi peale panna. Mida ma võin teha, on vaadelda inimese tulevikku ja energiavälja. Need on kaks erinevat asja,” räägib ta.

“Kui hakkame ennustama, paneme inimesele koodi peale ja inimene elab selle järgi, nagu ma ütlen. Kui ütlen, et naine jätab teid maha ja läheb teise mehe juurde, siis hakkate seda enda sees ketrama ja teete kõik, et nii juhtuks, sest ennustaja ju ütles,” lisab Inga.

Inga sõnul pöörduvad tema poole viimasel ajal kõige sagedamini “katkised inimesed” ning klientide hulgas on ka avalikkusele tuntud nägusid

“Suhteprobleemid, ärevushäired ja paanikahood – need on igapäevased. Ärikanalite aktiveerimist teen ka ja minu juures on käinud ikka väga tuntud nägusid,” selgitab ta, kinnitades, et ka avalikkusele tuntud ärimehed pöörduvad abi saamiseks tema vastuvõtule.

Inga sõnul on nii terapeutidel kui ka tavainimestel oluline hoida lahus töö- ja eraelu. “Teiste inimeste probleeme ei tohi koju kaasa võtta. Mitte keegi ei tohiks oma tööd koju kaasa võtta. Kui töökabinetist välja astud, siis jääb see kõik sinna,” nendib ta.

Ingal on kaks poega, kellest ühel avaldusid võimed peale rasket autoavariid

Ingal on kaks poega, kes on mõlemad juba üle 30 aasta vanad. Ta selgitab, et ühel poegadest, kes oli tema tegevuse suhtes kriitiline, avaldusid teatud võimed pärast rasket õnnetust: “Tema oli kunagi selline, kes ütles mulle, et mina sinu uuga-buugat ei usu. Kümme aastat tagasi oli tal aga suhteliselt raske autoavarii ja peale seda hakkasid ilmnema imelikud nägemused ja tajud.”

Ingat võib esmaspäeva hommikuti kuulda raadios RING fm, kus ta vaatab, milliseks kujuneb eelolev nädal

“Esmaspäeva hommikul käin raadios ära ja sel päeval ma rohkem tööd ei tee. Mitte küll iga esmaspäev ei ole nii juhtunud, kuna ikka on mõni hädaline, kes tuleb vastu võtta,” sõnab Inga, selgitades, et on muutnud esmaspäevad enese jaoks puhkepäevadeks. Puhkehetkedel meeldib talle veel toimetada aias ning palju reisida. 

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions