Maskis laulja

toob teieni Samsung

Kui peen ja võluv! Vaata ja meenuta Ithaka Maria kõiki maskisaate esitusi

jänes

Pühapäevases “Maskis laulja” saates pidi maski langetama Jänes, kelle sees peitis end lauljanna Ithaka Maria. Naise esitused olid läbi saate tõeliselt võluvad. Vaata ja meenuta kõiki Ithaka Maria esitusi!

Esimeses saates tõi Jänes lavale särtsaka loo “Victorious”, mis pani nii kohtunikud kui ka saatepubliku kaasa elama. “Hakkab pihta, ma olen seda häält kuskil kuulnud,” tõdes detektiiv Brigitte Susanne Hunt. 

Järgmises saates üllatas Jänes vaatajaid eestikeelse looga “Löö kinni musta mure uks”. Peale seda lugu käis Ithaka Maria nimi juba kahtlusaluste nimekirjast läbi. Jänesel tuli minna ka teise vooru esitust tegema.

Teises voorus esitas Jänes loo juudi folgiloo “Hava Nagila”, mida traditsiooniselt esitatakse juutide tähtpäevade tähistamisel. See laul tagas Jänesele koha ka järgmises saates.

Viiendas saates tõi Jänes taaskord lavale särtsaka poploo “Next to me”. Duelli kahjuks Jänes ei võitnud, mistõttu tuli tal minna teise vooru, et saates jätkamise koha nimel võistelda.

Viienda saate teises voorus esitas Jänes tõelise rokiklassika omas võtmes. Tema esituses sai kuulda Nirvana lugu “Smells like teen spirit”. See vinge esitus tagas talle koha järgmises saates.

Kuuendas saates andis Jänes taaskord võimsa avalöögi. Ta esitas Beyonce loo “Grown Woman”. Selles esituses õhkas karismat nii loost endast kui ka Jänese kehakeelest. Külalisdetektiiv Saara Pius pidi tõdema, et hääl kõlab talle väga tuttavalt. “Jah, Shakira,” vastas Taukar seepeale lustlikult, sest Jänese hääl oli tõesti sarnane megastaar Shakira häälele. See esitus viis jänese otse järgmisesse saatesse.

Poolfinaalis esitas Jänes esimese loona hitloo “Macarena”. Vaatamata särtsakale numbrile pidi Jänes minema ka teise vooru, sest aina enam mõistsid detektiivid, kellega tegemist on.

Viimase esitusena saates, mis oli tõesti nagu kirsiks tordil, esitas Jänes prantsuskeelse loo “Dernière Danse”. See esitus jääb küll kõigile vaatajatele meelde.

“Maskis laulja” finaal on eetris juba 8. mail kell 19.30 TV3-s!

Kommentaarid puuduvad

Maskis laulja

toob teieni Samsung