Reklaam sulgub sekundi pärast

Murest murtud naine on hädas oma mehega: kus ta küll öösiti käib?

Naine on hädas oma purjus mehega
Naine on hädas oma purjus mehega — FOTO: 123rf

TV3.ee portaali poole pöördus naine, kes on hädas oma joogilembelise abikaasaga. Nimelt on proua mures oma mehe öiste käikude pärast ning proovib leida selgust, mida abikaasa öösiti linnas teeb.

TV3.ee portaali poole pöördus 34-aastane Katrin, kes on hädas oma abikaasa liigse joomisega. Katrini jaoks pole aga suurimaks mureks mehe joomine, vaid sellega liialdamine ning öösiti kodust ära olemine.

"Minu mees on alati olnud alkoholiga sina peal. Kodus on ta muidu tubli - paneb pesu pesema-kuivama, imeb tolmu ja muidugi käib tööl. Õhtuti naudib ta vahel veini või õlut ja minuga koos olles seda alati mõistuse piiris. Probleem tekib siis, kui mees sõpradega välja läheb ning kell 9 hommikul koju tagasi jõuab. Meestega alustab ta joomist kell 19 ajal ning õhtu jooksul minnakse baaridesse ja pubidesse. Mind ei häiri, et ta väljas käib, aga kus kohas ta kella 9ni hommikul passib? Meie suhtes on alati olnud tore kokkulepe - "suhtes olles ei unusta sõpru!", seega mulle väga meeldib, et tal meesteõhtuid on ning oma lapsepõlvesõpru unustanud pole, aga kallis mees... Kus sa oled kogu öö? Mida sa teed?

Hommikul jõuab mees koju, mina olen murest murtud ning tema ei saa ööd ega mütsi aru. Ärkab alles poole päeva pealt ning selgitab, et käis meestega väljas ning oli väga lõbus. Igakord lubab ta, et muutub ning järgmine kord peab piiri, kuid siiani meie pika kooselu vältel on need lubadused jäänud lihtsalt sõnadeks. Tegudeni jõudnud ei ole."

Hea lugeja - millist nõu annaksid sina Katrinile sellises olukorras ja kas sina oled kunagi säärase murega kokku puutunud?

Kommentaarid puuduvad