Reklaam sulgub sekundi pärast

Koristusteenust pakkuv naine pahandab klientidega: ma ei pea sinu tatilappe maast korjama!

Koristusteenust pakkuv naine lajatab:
Koristusteenust pakkuv naine lajatab: "Korista enne ise! Siis tulen mina!" — FOTO: 123rf

Nii mõnelegi perele kõlab koduabiline ajast ja arust trendina, kuid vahel on suurtes majapidamistes vaja rohkem teha, kui ise suudaksid. Koristusteenust pakkuv naine paneb kõigile aga südamele mitte olla lohakad ning räpased isegi, kui koristaja tuleb.

Tiina (nimi muudetud) on olnud koristaja kogu oma elu. Vaatamata paljude poolt häbiväärseks peetavale töökohale, on Tiinal palju kliente ning peres pole kunagi millestki puudust olnud. 

"Ma aastaid muretsesin oma ameti pärast, kuid see on töö nagu iga teine. Ma olen tänaseks väga rahul oma elukutsega. Ma teenin 20 eurot tunnis ning suuremates majapidamistes veedan ikka 8 tundi. Nädalas töötan umbes kolmel päeval ja ülejäänud aja veedan aega oma lastega, abikaasaga või teen koduseid toimetusi. Arvutage ise palju ma teenin. Mis on mulle aga äärmiselt üllatav, on inimeste ajast ja arust arvamus koristajate suhtes," rääkis Tiina avameelselt.

Tiinat ärritab nimelt tööandjate nahaalsus ja võimetus natukenegi korda hoida. "Minu ametinimetus ei tähenda, et ma peaksin sinu alukaid ja sokke voodi alt otsima. Pane oma asjad ise ära!" kritiseerib naine. "Mina olen oma tööandajaga kokku leppinud, et pühin-pesen põrandad, kapipealsed, kraanid-potid, aga ma ei pea sinu pesu pesema, sinu tatilappe maast korjama. Ära unusta, et ma aitan sind! Korista enne ise! Siis alles tulen mina! Võiks näidata üles rohkem lugupidavust."

Näita 4 kommentaari

……end TÄIELIKE MATSIDENA ,KUIGI ARVAVAD MUIDU ENDAST JUBE PALJU NING EI PEA SEISUSEKOHASEKS ENNE KORISTAJA TULEKUT ENDA JÄRELT KORISTADA.
ARVATAKSE,ET KUI JUBA MAKSAVAD ,SIIS KORISTAGUGI TÄIE RAHA EEST.
AGA UNUSTAVAD ÄRA SELLE,ET JUST NIIMOODI JÄTAVADKI ENDAST VÄGA HALVA MULJE—-TÄIELIKU MATSI mulje.

Vasta

et üldse koristajatel tööd on, kui tellijad peavad mõtlema, mis mulje nad koristajale jätavad. See oleks sama, mis viin auto remonti, aga enne remondin selle ära, sest noh mis mulje muidu remondi mehele jääb. Ja siis remondi mehel jääb lihtsalt õli lisada.

Vasta

Milleks koristaja palgata, kui enne tuleb ise kõik ära teha?

Vasta

ja korrastamine on erinevad mõisted

Vasta