Merilin Mälk ja Säm avavad oma uue loo tagamaid: ma sain just aru, millest me selle kirjutasime!

Merilin ja Säm
Foto: Silver Siilak

“Värske peet” on uhiuus krutskeid täis TV3.ee saade, kus käivad külas muusikud, et tutvustada oma värsket loomingut. Seekord olid külas Merilin Mälk ja Säm, kellel ilmus ühine lugu “Tuim ja tundetu”.

Kuigi loo pealkiri viitab emotsioonitusele, tõdevad nii Merilin ja Säm, et ise nad küll tuimad ja tundetud pole. “Merilin on väga kirglik ja emotsionaalne inimene. Ma võin ka energiline olla, aga ma ei näita seda välja. Ma pigem olengi tõsine ja tuim,” naljatles Säm.

“Kui ma nutan, siis ma nutan. Kui ma naeran, siis ma naeran. Ma ei häbene kunagi oma emotsioone ja ma arvan, et oma tundeid peab alati välja näitama,” räägib Merilin. 

Mõlemad tõdevad, et nende lugu “Tuim ja tundetu” räägib aga hoopis vastupidisest – kurnatus kõigist emotsioonidest, mis tekib, kui kõik on juba läbielatud. “Ma sain just aru, millest me selle loo kirjutasime!” hõiskas Merilin.

Vaata Merilini ja Sämi vastuseid videost!

 

Kuula lugu “Tuim ja tundetu” SIIT!

Värske peet” on TV3.ee uus loomingut täis videoformaat, kus käivad külas uue muusikaga välja tulnud karismaatilised artistid. Loomingust inspireeritud küsimustele vastates kastetakse keel vahepeal ka värskesse peedimahla, et rabavad vastused eriti raudselt lööks. 

Kommentaarid puuduvad