“Kõige parema kaaslase” endine osaleja laob uutele puid: sa oled täisealine ja ei oska neid asju teha?!

Alex ja Sidni
Alex ja Sidni — FOTO: Silver Siilak

“Kõige parema kaaslase” reageerimissaade on jõudnud 7. episoodini, kus on seekord külas esimese hooaja osaline Alex. Mis üllatab teda teise hooaja juures enim ning mitut osalist on vaja, et pesta ära üks T-särk? 

Saates leiab aset tore moment, kus majas kakerdavad ringi kanad. “Kas see oli koguaeg?” küsib Alex. “Ei, uks jäi lahti, kui nad magama läksid ja nad said tuppa,” selgitab Sidni. “See on nii lahe, kui sa ärkad ja kana on su peal!” rõõmustab Alex seepeale.

Selgub, et nii mõnedki osalised ei oska eriti enda järelt koristada ega pesumasinatki kasutada, mis on Alexi jaoks äärmiselt üllatav. “Ma olen sõnatu! Sa oled 18 ja sa ei oska pesta mingeid asju ega triikida, halloo?! See oleks loogiline, kui nad oleksid rikkad ja neil olid mingid töötajad, see oleks veits arusaadav. Aga kui sa elad kodus või maal ja need on tegevused, mida sa pead tegema paar korda nädalas või kuus, need on nii basic!” ei suuda ta mõista noorte saamatust.

Saates üritavad osalejad aru saada, kuidas musta T-särki pesta ning proovivad sildi peal olevatest märkidest sotti saada. “Mitut osalist on vaja, et pesta oma asju ja saada aru, kuidas asjad töötavad? Nagu me vaatame, kolm tükki!” naerab Alex.

Osalejad pidid nimetama kolm asja, mille üle nad oma elus kõige tänulikumad on. Sidni palus seda sama teha ka Alexil. “Inimestele, kes on minu lähiringis ja kellega ma suhtlen igapäevaselt. Teisena minu pere, sest nende toetus on nii suur, ma isegi ei kujuta ette. Kolmas asi, ma olen tänulik iseendale, et ma viitsin ja proovin koguaeg teha midagi uut. Ma pingutan ja saavutan, vaatamata sellele, kui suur pinge ja stress on elus. See point, et sa proovid midagi teha, on juba oluline,” loetleb ta.

“Ma olen väga tänulik nende inimeste üle, kes mu ümber on. Ma olen saavutanud selle faasi, et mu ümber on ainult toredad inimesed ja see ei ole iseenesest selge asi. Teine asi, ma olen hästi tänulik igast võimalustele, mis mul on. Ma olen alati olnud arvamusel, et heade inimestega juhtub häid asju. Kolmandana ma olen väga tänulik, et mul on katus pea kohal, see samuti ei ole iseenesest selge asi,” loetleb Sidni.

Vaata täispikka reageerimissaadet videost!

Kommentaarid puuduvad