Kui hästi tunned sina Stuudio saatejuhte? Mängi kaasa ja võida auhindu!

stuudio mäng
Stuudio — FOTO: TV3.ee

MÄNG ON LÕPPENUD!
Peaauhinna võitis Aila Partason!

Vaheauhinnad võitsid:
1. Katrin Tamm
2. Kristel Soe
3. Marga Kaup
4. Ragne Saarkoppel
5. Eliise Mändla

Palju õnne kõigile võitjatele!

Sügishooajal alustas TV3 argiõhtusse meelelahutuse pakkumisega “Stuudio” saade. Tänaseks on saatejuhid – Katri Teller, Marko Lõhmus ja Eero Reino peale väikest puhkust taas hoo sisse saanud, et suvele kenasti vastu purjetada. Tähistamaks uue kevadhooaja alust, siis otsustasime seekord veidi teisti teha. Nimelt, kui tavaliselt panevad saatejuhid end proovile, siis seekord paneme hoopis saate vaatajad proovile ning testime – kui hästi sa oled saatejuhte tundma õppinud?

Vastutasuks premeerime Eternal Youth poolt kingitustega, kõigi õigesti vastanute vahel lähevad loosi uhked auhinnad. Peaauhind on 12 Eternal Youth kollageeniampsu ehk aasta varu kollageeni. Vaheauhindadeks on 5×2 paki combod.

Stuudio mängus saab osaleda kuni 01.03-ni. Auhinnad loositakse välja 02.03.

Eesti naistele mõeldud bränd Eternal Youth, mille #iluampsud on imemaitsvad, suure kollageenisisaldusega gurmeemaiustused. On sulle abiks sinu argipäeval, kui teinekord pereelu- ja töökohustused üle pea kasvavad ja oma välimuse või ilu eest hoolitsemine tundub tõesti viimane asi, millega sa tegeleda jõuad – võta rahulikult. Tee korraks paus, võta aega iseendale ja pista põske üks mõnus #iluamps. Või kaks. See ei lähe patustamisena kirja.

See, mida sa suhu paned, peegeldub tavaliselt ka nooruslikus ja säravas nahas, tervetes juustes, küüntes, üldfüüsilises olekus ja energiatasemes. Ilu, vitaalsus ja sära saavad alguse seestpoolt – ja seda eriti siis, kui annad oma organismile piisaval hulgal jõudu, näiteks kollageeni, biotiini, glükoosamiini ja teiste vitamiinide näol.

Liikumist armastavatele inimestele on mõeldud Kollageeniampsud rohke kollageeni ja glükoosamiiniga. Ja maiasmokkadele Šokolaadiampsud – päris šokolaadiga kaetud kollageenipallid, mille südames tuksub krõmpsuv tatrapall. Sest kellele ei meeldiks šokolaad… Ja selliselt saab meeldiva kasulikuga ühendada, sest kollageenis sisalduvad aminohapped on meie keha, ilu ja tervise jaoks hädavajalikud.

stuudio mäng
Eternal Youth Iluampsud — FOTO: Eternal Youth Iluampsud
stuudio mäng
Eternal Youth Iluampsud
stuudio mäng
Eternal Youth Iluampsud
stuudio mäng
Eternal Youth Iluampsud

Eternal Youth innustab sind olema järjepidev ning soovib toetada sinu heaolu, vaimset ja füüsilist tervis. Kui sul kipub motivatsioonist puudu jääma või soovid hoopis teisi innustada, siis tule ole osa Eternal Youth kogukonnast ja jälgi nende Instagrami.

Naised on tõelised Supernaised!

Pühenda 2023 aasta amps-ampsu haaval õnnelikuma iseendani liikumisele!

Eternal Youth kollageeniampsud on saadaval: Rosena.ee e-poes, Tradehouse ja Prokosmeetika kauplustes!

STUUDIO MÄNGU KÜSIMUSED:

Ära unusta “Stuudio alustab argipäeviti kella 19:00-st ikka TV3-s!

STUUDIO MÄNGUS OSALEMISE TINGIMUSED:

1.Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2.Auhinnad paneb välja Rosena DK OÜ (registrikood 14002345, Paavli 5A 10412 Tallinn, Eesti, e-mail [email protected])

  • Vaheauhinnad 5×2 paki combod

3. Mäng toimub ajavahemikus 20.02.23 kuni 1.03.23

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õieti mängus esitatud küsimustele, tingimustega nõustunud ning kelle vanusepiir on alates 18. eluaastat.

5. Võitja kuulutatakse välja 2.03.2023 siin auhinnamängu lehel.

Kõigi võitjatega võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

6. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

7. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

8. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

Kommentaarid puuduvad