Reklaam sulgub sekundi pärast

Eriti maitsev, kodumaiselt lihatootjalt!

lihatootjalt
Muhu liha

Jätkame TV3.ee portaali esimese sünnipäeva tähistamist ja ikka lõbusas võtmes. Käimas on järjekordne tore mõistatamismäng, kus tuleb ära arvata, milline tuntud inimene on pildil. Auhinnaks on eriti uhke kodumaise lihatootja Muhu Liha kinkekaart.

Portaalil on jälgimiseks oma kontod Facebookis TV3 portaal ja TV3 Play Eesti ning Instagramis TV3.ee, kui sa armastad Youtube´i kasutada, siis sealt leiad samuti TV3portaali konto. Vali endale meelepärane kanal välja, sest muidu on oht põnevatest sündmustest ja toredast meelelahutusest ilma jääda.

TV3 portaali sünnipäeva pidustuste raames on meie teine kanal kingituste jagamisteks seekord Instagram, kus nädala jooksul toimub kolm põnevat pildimängu. Teine mäng läks käima nüüd!

Pildimängu kingituse on seekord välja pannud Muhu Liha, mis pakub värsket kodumaist lammast aastaringi.

Muhu Liha koondab Muhu saarel tegutsevaid väiketalunikke ja jahimehi. Meie eesmärgiks on pakkuda Teile Eestimaa niitudel kasvanud õnnelike lammaste ja veiste maitsvat liha. Kõik meie tooraine pärineb Eesti läänesaarte taludest ja tooted valmivad Muhu saarel. Meie väiketalunike lambad ja veised söövad suvel looduskaitsealadel pärandkooslustel, mis vajavad avatuna ja liigirikkana säilimiseks igasuvist karjatamist. Pikalt looduslikult liigirikkal karjamaal kasvanud liha on tervislik ning maitsev. Meie tootjad ei kasuta väetisi ega pestitsiide. Muhu Liha toodangut valmistakse puhtas looduses kasvanud loomade lihast.

lihatootjalt
Muhu liha

Meie tooteid saab e-poest tellida koju üle Eesti www.muhuliha.ee Mängu auhinnaks Muhu liha 75 € kinkekaart!

Mäng on lõppenud!

Sünnipäevanädala teise pildimängu leiad TV3.ee Instagramist!

Kommentaarid puuduvad