Karl-Gustav Kurn on nõid Antonina jutust šokeeritud: mis aastakümnes ta elab?

Karl-Gustav Kurn ja Sidni Tomson
Karl-Gustav Kurn ja Sidni Tomson — FOTO: Kristofer Sakk

Üheksandasse “Kõige parema kaaslase” reageerimissaatesse on tulnud ei keegi muu, kui esimese hooaja võitja Karl-Gustav Kurn.

”Kuigi mina olin eelmise reaktsioonivideo saatejuht, siis pean ütlema, et sa oled selles rollis väga hästi hakkama saanud,” ütleb sisulooja Karl-Gustav Kurn kohe video alguses Sidnile. ”Mõtle, sa saad kaheti hinnata kõike, mis siin toimub. Esimese hooaja võitjana ja samuti eelmise hooaja reageerimisaadete juhina,” sõnas Sidni.

Karl-Gustavi sõnul on ta selle hooajaga kursis ainult läbi TikToki. ”Ma olen nende meemidega kursis, aga üldiselt ma ei ole kogu saadet näinud. Ma olen sirvinud, mis seal toimub ja kui ma olen vaadanud ühte episoodi, siis see on pigem huvitav,” sõnas Kurn.

Kui nad videot vaatama hakkavad, tõdeb Karl-Gustav koheselt, et praeguses hooajas on osalistel nooruslikud kohtingupartnerid. ”Meil oli vist 30 aastat vanemad. See oli võib-olla loomulikum ja lihtsam,” tõdeb Kurn. Ühtlasi ütleb sisulooja, et ta on väga hea stalker (jälitaja) ja saab teada kõik vajaliku informatsiooni võõra inimese kohta.

Selles episoodis käis osalistel külas ka ennustaja Antonina. ”Oi te näete, Antonina on hirmus naine. Assaraks, kuidas need tibud seal saama hakkavad. Ma pole vist kunagi nii palju naernud, kui seal kohapeal,” avaldas Sidni.

Vaata meeleolukat reageerimissaadet videost.

Kommentaarid puuduvad