Merily Timmer Maribel Väänale: kui sa vasakule vaatama ei hakka, on varsti sõrmust oodata!

Ilmunud on uus Maribeli blogi episood ja külas on ei keegi muu, kui Merily Timmer. Siinkohal anname kohe hoiatuse, et videost käivad läbi senikuulmatud jututeemad, mis ajavad vere kihama ja tagajärgede eest vastutab iga vaataja ise. 

Viimastel aastatel on huvi astroloogia, tarokaartide ja muu müstilise vastu aina kasvanud. Maribel Vääna tunnistab kohe video alguses, et ta on kogu oma perega suur "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" jälgija ja pajatab, kuidas ta on pikka aega unistanud ideest Merilyt enda blogisse kutsuda. 

Seekord pole ainus eesmärk tulevikku vaadata, vaid vastata lõpuks vaataja põletavatele küsimustele nii Maribeli kui ka Merily kohta ja seda ausalt ning ilma valedeta.

Laual on ka Merily kuulsad tarokaardid ja kuigi päev oli alanud morbiidselt, usutlevad naised positiivselt "loodame, et nad näitavad täna ikka head." Naised annavad ootamatud vastused mitmele vaataja esitatud küsimusele lapsepõlve kohta.

"Ma võin uhkusega öelda, et see on kindlasti üks mu lemmikumaid episoode, mis ma teinud olen," sõnab Maribel. Ühtlasi selgub, et ka Maribeli ema on suur Merily Timmeri ja "Nädala ennustuse" fänn. 

"Ma olen 7. aastasest alates iga õhtu palvetanud, et ma saaksin kaksikud," lausub Maribel ja palub esimesena Merilyl vaadata, kas ja millal on laste saamise lootust.

"Lastega läheb sul natukene aega, aga kaksikute variant on sul täitsa olemas kusjuures," sõnab Merily ja lisab, et Maribelil on varsti hoopis sõrmust oodata. ''Aga vaata, et sa vasakule vaatama ei hakka," lausub ta.

Kui Maribeli vastused on saadud, on poolte vahetus ja Merily peab endale kaarte laduma. "Ma pole kunagi teles endale kaarte pannud, aga kui Maribeli lapsesaamise aeg sai määratud, on vaja sama ka Merilyle teha,'' ütleb Merily.

"Minu uut aastat tähistab ainult töö, töö ja töö," märgib ta ja lisab, kuidas aega laste või mistahes muu jaoks kaardid ei näita. "Ma jään küll rasedaks, aga mitte veel," lausub Merily. Ta mainib ka üht märgilise tähtsusega tegevust, mille järel võib kogu eesti rahvas järeldada, et nüüd on Merily Timmer lapseootel.

Mis on see saladuslik tegevus ja mida põnevat on oodata naiste lähitulevikus, vaata juba episoodist! 


Maribel Vääna on lauljanna ja saatejuht, kes alustas hiljuti videoblogi TV3.ee portaalis. “Läbi liikumise enesekindlaks!” – see on Maribeli moto ja kostub kõigist episoodidest mingil moel läbi. Mida põnevat järgmiste kuude jooksul toimuma hakkab, saad jälgida TV3.ee ja TV3 Play.ee

 

Kommentaarid puuduvad