Merily Timmer avaldas asja, mida ta mitte kunagi kellelegi ei ennusta: see on egoistlik ja ma ei usu sellesse!

Merily TImmer
TV3

Selgeltnägija Merily Timmer käis külas podcastis “Miks me oleme idioodid?”, kus avaldas selle ühe asja, mida temalt küll tihti küsitakse, aga mida ta kunagi ette ei ennusta.

Merily tunnistas saates, et tihtipeale pöörduvad tema poole ka ärijuhid ja ettevõtjad, kes paluvad tema käest nõu enne suurte otsuste langetamist. “Mul on olnud kliente, kelle puhul ma olen aidanud investeeringutega ära päästa miljoneid eurosid,” räägib ta, kuidas talle on siis hiljem toodud lilli tänutäheks.

Seepeale uuris saatejuht Taavi, et miks Merily siis juba aastaid tagasi Bitcoine kokku ei ostnud, sest siis oleks ta täna hoopis rikkam kui muidu. “Aga mis ma teen selle rahaga? Ma arvan, et ma oleks üsna õnnetu, istuksin oma reisidel üksi, sest kõikide inimeste kulutusi sa kinni ju maksma ei hakka. Liiga palju raha teeb inimesi õnnetuks tegelikult,” leiab ta.

Timmeri poole on korduvalt pöördutud ka palvega ennustada lotonumbreid. Seepeale ta alati küsib, et mida see inimene teeb selle rahaga ning tavaliselt ei tule sealt ühtegi mõistlikku vastust. “Ma ei ole isegi proovinud lotonumbreid ette näha! See on egoistlik. Võib ju proovida, aga ma hästi ei usu sellesse. Need, kellel seda abi on vaja, leiavad selle nii või teisiti,” tunneb Merily. “Soovid ei tohi olla egoistlikud.”

Kuula täispikka podcasti Spotifys või Soundcloudis!

Kommentaarid puuduvad