Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Kas sind kimbutavad deemonid? Merily Timmer avaldas hirmutava põhjuse, miks sinu uni võib olla häiritud

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Erakogu

Kas oled kogenud kunagi uneparalüüsi ehk rahvakeeli unehalvatust? Nõid ja selgeltnägija Merily Timmeri sõnul ei ole küll tegemist eluohtliku seisundiga, aga võib viidata sellele, et keegi soovib sinu energiat röövida.

"Meditsiiniliselt selgitatakse seda nii, et mõistus on ärkvel, aga keha pole veel järele jõudnud ning et see tekib vähesest unest, stressist, vaimse tervise häiretest või ebatervislikust toitumisest ning raviks on probleemiga tegelemine. Seda võivad mõjutada ka traumajärgne stress, narkootikumid kui ka selili magamine," selgitab Merily, mis asi on täpsemalt uneparalüüs. 

Küll aga selgitatakse seda sensitiivses maailmas veidi teistmoodi. "Tegu on nähtusega, kus külla tuleb keegi soovimatu ning külla on ta kellegi poolt saadetud, et varastada Sinu eluenergiat ja astuda sinu vaba tahte vastu," avaldab Timmer.

Merily sõnul kirjeldavad inimesed uneparalüüsi kogemust järgnevalt: kuuldakse hääli, tuntakse kellegi kohalolekut kui ka kätt mis kägistab või surub sinu rindkerele, asjade liikumist, seestumist. "Kogemused on üldiselt väga hirmuäratavad, sest samal ajal kui inimesed midagi näevad või kuulevad ei ole neil võimalik oma keha liigutada, olgugi, et mõistus on ärkvel. Inimesed on ka kirjeldanud seda kui tulnukate, saatana või deemonite nägemist," kirjeldab Merily.

Samas aga on ka selliseid inimesi, kes kirjeldavad seda kui väga positiivset ja rahulikku seisundit, kus nähakse ingleid või tekib võimalus oma enda kehast hetkeks lahkuda ning ringi vaadata hinge taasandil, kuid paraku esineb neid kõvasti vähem.

Mida Merily uneparalüüsi puhul teha soovitab, loe juba tema blogist!

Näita 2 kommentaari

muide vägä täpne kirjeldus…enda kogemusest!

Vasta

Une halvatust on ja see sõnagi juba hirmutab sest ma ei taha seda hirmu tunnet enam kogeda …ma mäletan seda nii ,et olen omastarust ärkvel ja tahan tõusta voodist kuid ma ei saa ennast liigutada jsa ma karjun appi ..soovin tuld põlema panna ja ma ei saa liigutada …ma nagu meeleheitlikult karjun appi ja liigutada ennast ei saa …see on nii hirmus ja ma täpselt ei teagi kuidas see üle läheb …ja see kordub samamoodi mitte õnneks väga tihti .

Vasta

Müstika

toob sinuni Expressions