Maribel Vääna olulisest muutusest: ma ei suuda isegi tavapoodides enam käia

Maribeli blogi kaltsukates
Maribel Vääna

Lauljanna ja saatejuht Maribel Vääna alustas hiljuti TV3 Plays oma videoblogiga. Sel nädalal tuli välja tema teine vlogi osa. Nimelt hakkas tema riidekapp veidi kitsaks jääma ja mida siis muud teha, kui ära müüa või vahetada. Videost selgub, millised kuulsaks kantud riideesemed Maribel enda kapist välja otsis ja Itella pakiautomaati postitas.

Maribel räägib, et sealt tema suurem taaskasutuse pisik alguse saigi ja hetkel ei suuda ta sellest lahti saada. ”Ma ei saa enam isegi tavapoodides käia, sest ma tean, millised hinnad on kaltsukates ja millised tavapoodides. See on täiesti teine level. Tegelikult kaltsukates leiab ka väga häid ja heas korras riideid,” julgustab Maribel inimesi taaskasutama.

Ta räägib, et sealt tema suurem taaskasutuse pisik alguse saigi ja hetkel ei suuda ta sellest lahti saada. ”Ma ei saa enam isegi tavapoodides käia, sest ma tean, millised hinnad on kaltsukates ja millised tavapoodides. See on täiesti teine level. Tegelikult kaltsukates leiab ka väga häid ja heas korras riideid,” julgustab Maribel inimesi taaskasutama

Vaata Maribel Vääna blogi II episoodi lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad