Mis juhtus? Eesti Humana kuninganna Maribel Väänale: nüüd võta paljaks!

Kas alati on vajalik kallites poodides käia või saab ka ägedamalt, lihtsamalt ja ühtlasi soodsamalt? Tänases Maribeli blogis on külas Eesti kaltsukate kuninganna ja just selleks, et ühes suurimas Humanas teineteisele põnev väljakutse esitada ja riidekappi uuendada.

Maribel Vääna jäi juba tänavusel Meelelahutusauhindade galal Eesti moepolitseile silma – imeilus 5€ kaltsukast soetatud kleit lõi laineid ja jõudis mitme meediaväljaande esikaanele.

Taaskasutuspoodides ja kaltsukas shoppamise armastusest on Maribel blogis varasemaltki rääkinud, sest sealsed riided on ainulaadsed, keskkonnasõbralikud ja olgem ausad – kordades soodsamad ka rahakotile. Nüüd võttis ta enda sõnul Eesti Humana kuninanna Mariliis Kaeraga ette sammu Tallinna Mustamäe Humanasse, et tutvustada kõigi jälgijatega üht oma suurt armastust.

Ajal, mil aina enam pööratakse tähelepanu keskkonna hoidmisele, teevad noored aktiivse taaskasutamise propageerimisega kõigile silmad ette!

Noor sisulooja, stilist ja populaarne tiktokker Mariliis Kaer on just teise ringi riietest eesti kuulsuste stiilitunnetust oma videotes taasloonud ning on ka populaarne kaltsuka nn. haulidega. Eesti maalalahutusauhindade fashion review videol on tiktokis lausa 48.5 tuhat vaatamist!

@hundijalavesi pussy slay @mimmuqueen #eestitiktok #fyp ♬ Fashionable and retro HIPHOP BGM(881868) – Oren

“Kas sa oled siin varem käinud? Ma olen siin esimest korda ja ma isegi ei teadnud, et Eestis eksisteerib selline asi nagu kahekorruseline Humana,” kommenteerib blogija ülimalt suurt ja valikurohket poodi. 

Kuna Maribelile meeldivad väljakutsed ja enda võimete proovile panemine, on seekord ülesanne teineteisele riietust kokku panna: mõlemad tõmbavad loosiga ühe värvi ja ühe elemendi, mis peab Humana ülisuurest kahekorruselisest keskusest välja otsima. Valiku puudust ilmselgelt ei teki ja kui otsimisest palav hakkas, aitas Akvile vesi neidusid jahutada.

Maribeli loositu: 

  • värv: punane
  • element: lühikesed püskid

Mariliisi loositu: 

  • värv: loomaprint
  • element: seelik

Tundub, et Humana loosung “Säästad raha, säästad loodust, oled isikupärane!” vastab tõele, sest omanäolised neiud tulid poest veelgi isikupärastena välja! Ja kes samuti oma riidekappi eriti ägedate rõivastega uuendada soovib, siis 22. augustil on Humana uute riiete päev – kohal seninägematu uus kaubavalik, kõigis 23 kaupluses 11 linnas

Maribel Vääna on lauljanna ja saatejuht, kes alustas hiljuti videoblogi TV3.ee portaalis. “Läbi liikumise enesekindlaks!” – see on Maribeli moto ja kostub kõigist episoodidest mingil moel läbi. Mida põnevat järgmiste kuude jooksul toimuma hakkab, saad jälgida TV3.ee ja TV3Play.ee

Kommentaarid puuduvad