Maribel Vääna tõi peigmehe kaamera ette: sina kallis panid kogu asjale kõige magusama kirsi..

Maribel Vääna, Karl Johan Kastein

Maribeli uus blogi episood on taas väljas ja hoiatame kõiki eriti kuuma sisu eest! Kroonika pidu, Ithaka Maria pikkust viskava kallimaga, humoorikas Ari Matti Mustonen ja kaua ekraani ette igatsetud Karl Johan Kastein ja oi, kui palju veel.

Seekordses episoodis võtab Maribel Vääna vaatajad kaasa valmistudes aasta suurimaks ja glamuursemaks meelelahutusündmuseks – Kroonika meelelahutusauhindadele. Saame vastused nii mõnelegi kaua peas ringelnud küsimusele – mis toimub päriselt sellise suursuguse ürituse kulisside taga!

Vastused annavad Maribeli ja vaatajate küsimustele ka Maribeli isa Rain Vääna koos Ithaka Mariaga, Ari Matti Mustonen. Episoodi lõpus näeme ka esmakordset kaameraintervjuud Maribeli müstilise noormehe Karl Johan Kasteiniga.

Vaata Maribeli blogi siit:

 

Maribel Vääna on lauljanna ja saatejuht, kes alustas hiljuti videoblogi TV3.ee portaalis. “Läbi liikumise enesekindlaks!” – see on Maribeli moto ja kostub kõigist episoodidest mingil moel läbi. Mida põnevat järgmiste kuude jooksul toimuma hakkab, saad jälgida tv3.ee ja TV3Play.ee

Kommentaarid puuduvad