Muu Sport

Kelly Sildaru valiti Euroopa aasta freestyle-suusatajaks

Hääletus viidi läbi n-ö play-off süsteemis duellidena. Algselt oli nimekirjas 17 naist ja 30 meest. Kelly alistas alustuseks norralanna Johanne Killi, seejärel šveitslannast Pekingi pargisõidu olümpiavõitja Mathilde Gremaudi ning finaalis norralanna Hedvig Wesseli.  Meeste parimaks valiti norralane Birk Ruud, kes võitis Pekingi olümpiamängudel Big Airi võistluse.   View this post on Instagram A post shared […]
Kristjan Ilves tegi Oberstdorfi MK-etapil väga tubli sõidu

Esikoha võttis MK-sarja üldliider ja ka esimesena suusarajale läinud austerlane Johannes Lamparter.  Teisena lõpetas seitsmendalt kohalt startinud norralane Jens Luraas Oftebro (+19,4), kolmandana austerlane Franz-Josef Rehrl (+22,3), neljandana sakslane Julian Schmid (+27,6) ja siis tuli Ilves (+38,1).

Oma esimese EM-kulla võitnud eestlanna edestas teiseks tulnud rootslannat Evelina Wickbomi 24 ning kolmanda koha saavutanud teist rootslannat Elin Schagerströmi 32 sekundiga. Daisy kuldne finiš (Video: Eesti Orienteerumisliit Facebook):   Daisy rõõmus võiduintervjuu (video: Eesti Orienteerumisliit Facebook):   Kudre-Schnyder on suusaorienteerumises tulnud varem neljal korral maailmameistriks, korra hõbedale, kolmel korral pronksile ning EM-idelt on võitnud […]