Reklaam sulgub sekundi pärast

Muu Sport

Kert Pallo pälvis taliduatloni MM-il meesjuunioride konkurentsis 4. koha

Meesjuunioridel tuli esmalt joosta kolm kilomeetrit ja seejärel suusatada viis kilomeetrit ning niimoodi kaks korda. Pallo koguajaks mõõdeti üks tund, kaheksa minutit ja kolm sekundit. Pronksmedalist jäi eestlast lahutama 35 sekundit. “Jooksurada ei olnud tehniline, kuid mind häiris öösel maha sadanud lumi. Alguses tegin endale kindlaks, et ei tohi esimeste kilomeetritega end kinni joosta, kuid teisel kilomeetril läks väga raskeks, kuna hapniku ei tulnud peale ja pidin võitlema, et tempo laskumisel aeglustuks,” rääkis Pallo finišis. “Suusrajad oli väga jäised ja keerulised. Suusakeppe oli raske lumme saada, seal kus seda oli. Pikk, 700-meetrine tõus nõudis mõlemal ringil tugevat pingutust. Lisaks oli […]

SUPER! Tomingas ja Ermits tegid vägeva sõidu ühisstardis

Tomingas, kes eksis lasketiirus vaid ühe korra, kaotas võitjale prantslannale Justine Braisaz-Bouchetile 1.46,9.  Tuuli Tomingas sõnas pärast sõitu ERRile, et südames ta rahule siiski ei jäänud. Ermits eksis samuti ühel korral lasketiirus ning eestlanna eksimus tuli kolmandas lasketiirus. Võitjale kaotust tuli Ermitsal 1.56,7. Regina Ermitsa emotsioon oli omakorda palju rõõmsam ning sõnas, et niimodi võiks teinekordki sõita ja oli päris vahva. Uudis täieneb!

Richard Karelsoni EM lõppes ühe matšiga

Kreeka-Rooma maadluse kehakaalu -97 kg avaringis kaotas Karelson kindlalt 0:11 türklasele Beytullah Kayisdagile. Kuna Türgi maadleja kaotas olümpiavõitjale armeenlase Artur Aleksanjanile, siis sai ka eestlase teekond otsa ja lohutusringi ei pääsenud. Ühe matši pidas samuti eile Londoni olümpiahõbe Heiki Nabi, kes tunnistas avaringis ungarlase Dariusz Attila Viteki paremust.