Laskesuusatamine

Vanem Bö teatas karjääri jätkamisest

Bö andis teada, et möödunud hooaeg andis talla päris palju motivatsiooni juurde ning jätkuvalt 35-aastasena suudab ta noorematele konkurentsi pakkuda. Tarjei Boe continues! 🇳🇴 The Norwegian will compete in the next season 🔥 “It is nice to see that I can still continue to be better even though I am 35 years old. It has given me a lot of motivation”. 📷 Manzoni/IBU #biathlon — International Biathlon Union (@biathlonworld) April 5, 2024

Jakob Kulbin tuli kodusel MM-il hõbedale

Kulbin lõpetas ühisstardi sõidu teisel kohal, kaotades võitjale norralasele Kasper Kalkenbergile 37,4 sekundit. Kalkenbergile oli see MMilt juba teine esimene koht. Kolmandale kohale tuli samuti norrakas, Oliver Alm. Eestlaste tulemused: Jakob Kulbin – 2. koht Daniel Varikov – 30. koht Yaroslav Neverov – 34. koht Armin Aun – 43. koht

Hüppevõistluse võitnud Kristjan Ilves lõpetas tänase etapi lõpuks teise kohaga

Hüppevõistluse võitnud (loe siit) 27-aastane eestlane lasi 10 km murdmaasõiduga endast mööda vaid MK-sarja üldliidri Jarl Magnus Riiberi. Norraka ja eestlase järel teenis kolmanda koha austerlane Johannes Lamparter. Riiber edestas lõpuks Ilvest vaid 0,4 sekundiga. Lamparter kaotas võitjale 3,2 ning neljanda koha teeninud austerlane Stefan Rettenegger 6,8 sekundiga.    Lõplik paremusjärjestus:   Avapäeval (reedel) avati Tehvandi spordikeskuses kahevõistluse MK-etapp mass-stardiga. See tähendab, et võistlejad suundusid esmalt murdmaarajale ning pärast seda hüppemäele. Meestes võitis suusasõidu Jarl Magnus Riiber ning Kristjan Ilves kaotas suusarajal Riiberile 2,4 sekundit. Hüppemäel järgnenud tulemuste põhjal krooniti eilse päeva võitjaks Riiber, kuid Kristjan Ilves rõõmustas kodupublikult kõrge […]