Tarmo Kruusimäe valimistest: ega poliitikud prostituudid pole, et kõigile meeldima peavad!

Nii otseses kui kaudses mõttes vürtsika TV3 portaali saate “Kuumav suu Desireega” teise hooaja kolmandas osas on külas Tarmo Kruusimäe. Elus väga paljusid ameteid pidanud mees on tuntud nii poliitika- kui muusikamaailmas ning paljudele meenub temaga seoses kindlasti ka tema e-sigareti lembus. Kuidas mees teravate kastmete maitsmise saatel oma tegevusi mõtestas?

Kuidas on Tarmo suhe terava toiduga? “Ikka veidikene, aga no mitte klaasikildudega, vaid vürtsidega võiks terav olla toit,” vastas Kruusimäe.

Desiree ja Tarmo polnud enne saatesalvestust elus kohtunud, kuid Tarmo lisas ta sotsiaalmeedias sõbraks ning laikis tema postitusi ja õnnitles teda ka sünnipäeval. Kas see oli osa valimiskampaaniast? “Valimiskampaania oleks siis, kui sa laigiksid hästi nürisid postitusi ja inimesi, keda ei peaks laikima. Siis oleks võib-olla see valimiskampaania, et sa soovid kõigile meeldida. Ma nagunii kõigile ei meeldi, ega siis kõik poliitikud nii prostituudid ka ei ole, et nad kõigile peavad meeldima. Ühel õigel mehel peab ka vaenlasi olema.”

Tarmo on elu jooksul pidanud palju erinevaid ameteid, mida on ta nimetanud eneseotsinguks. Kas tema patriotismiga läbipõimitud poliitiline tegevus on see, mis Kruusimäed kõige paremini kirjeldab ja milles ta oma kutsumise on leidnud? “Ei ole, mulle ikka meeldib koguaeg midagi paremaks teha, parendada, edendada. Rohkem olen ma tänapäeval suunamudija ja teenäitaja,” vastas Kruusimäe esmalt.

Endine Riigikogu liige Tarmo Kruusimäe XV Riigikogu koosseisu ta ei saanud. Ta on öelnud, et Eesti poliitikas on kujunenud naljakas olukord, kuna peaminister ei määra enam üldse, mis suunas riik liigub. “Pole vahet, kes peaministritoolil istub, riigi poliitikat kujundab ikka Isamaa.“ ja „Ei mäletagi, kunas Eestil oli viimati peaminister, kes riiki enda valitud suunas tüüris.“

Mida Kruusimäe eeltooduga mõtles? “Kui me iseseisvuse taastasime, enne seda, oli kõigil päris kindel sirge siht – tahtsime suuri asju: Euroopa Liit, NATO ja kõik need. Kui need kätte oli saadud, siis meil ei olnud enam justkui ideid, läks peenhäälestamiseks. Taavi, see “Snaige poiss” rääkis, et koguaeg on vaja peenhäälestada midagi. Aga no iseküsimus, et kui ühiskond ja maailm areneb sinna suunda, siis meie peenhäälestame teise kohta. Suuremat pilti tuleb näha. Viga on selles, et kõik tahavad valimislubadusi täita, aga pooled valimislubadused ei olegi kunagi täitmiseks ja andku jumal meile seda õnne, et neid ei hakataks ka täitma. Enne valimisi lubatakse ükskõik mida ja pärast tuleb välja, et see ei olegi nii hea mõte. Peaministril peaks olema visioon, ta peab hoidma meeskonda ja ütlema, mis on Eesti päris väljakutse.”

Viimane kaste ajas Tarmo ka veidi vesistama ja ta ütles, et nüüd ta saab aru, miks saates meiki ei tehta.

“Me jõuame, ma arvan, selle küsimuseni, mida kõik on oodanud, kui nad sinu nägu siin nägid. Sa tekitasid mõni aasta tagasi üleriigilise skandaali, kui sa istungi ajal kodus voodis e-sigaretti tõmbasid. Sa oled öelnud, et Eestis on regulatsioonid nii karmid. Kuidas sul täna e-sigaretiga on ja mis sa arvad, kas regulatsioonid on karmid?” küsis Desiree viimase põhiküsimuse.

Tarmo tõi näite kiirusepiirangust. “Kui mingis kurvis on toimunud hukkunutega liiklusõnnetusi, siis vähendatakse [kiirust] 10 km, võib-olla 20 km, et millal hakkavad asjad peatuma. Kui me nüüd täiskasvanutele ütleme, et [e-sigareti] maitsed keelame ära, siis järelikult peaks meil olema laibameri taga. Näiteks et 20 inimest on surnud, sest nad veipisid arbuusimaitselist, 30 sellepärast, et kirsitubakat. Noh, selline ekstreemne asi,” alustas Tarmo näidete toomisest. Ta tõi veel välja, et alkoholisurmades ollakse kõrgel kohal, kuid sellepärast alkohoolsetel jookidel maitseid ära ei keelata ega jäeta alles ainult piiritust. “Täna keelame maitsed ära, homme hakkame reguleerima näiteks dildode värve, no lihtsalt sellepärast, et keegi tahab menetleda. Saaks teised värvid ära keelata. See ongi ülereguleerimine ja huvitav on see, et neid ettepanekuid teevad inimesed, kes pole nende asjadega kokku puutunud.”

Tarmo Kruusimäe pidas saate jooksul vastu ning piima ei joonudki. Tuletame meelde, kuidas pidasid hot chip challenge‘ile vastu teise hooaja eelmised külalised:

Kristiina Ojuland pidas pärast kõige teravama krõpsu söömist piima joomata vastu 1 minuti ja 1 sekundi.
Marjen Võsujalg ei joonudki saate jooksul piima.

Vaata lähemalt värsket episoodi päises olevast videost!

Lisainfot ja varasemaid episoode saad vaadata TV3 Play keskkonnast.

Hot Lips - Kõik erootikatooted ühest kohast. Just täna on õige aeg viia omad soovid ja fantaasiad ellu. Haara oma kaasane kaasa ja külasta T1 keskuse Hot Lips Erootikamaailma või tutvu toodetega kohe www.hotlips.ee

Kommentaarid puuduvad