Endine välisminister Kristiina Ojuland nuttis kaamerate ees: seda pole 25 aasta jooksul juhtunud!

Nii otseses kui kaudses mõttes vürtsikas TV3 portaali saade "Kuumav suu Desireega" on tagasi ning esimene külaline on poliitik, endine välisminister ja endine Euroopa Parlamendi liige Kristiina Ojuland. Kuidas pidas naine vastu nii teravatele küsimustele kui kastmetele?

"Tere Kristiina! Mis tunne on siin olla? Ma tean, et ega sa vist eriti hea meelega siia ei tulnud, sest et kardad natuke neid kastmeid vist," ütles Desiree alustuseks.

"Noo, ei ma ikka kardan sind vist rohkem, ei tea mis sa hakkad mind piinama hullude asjadega, ma olen kuulnud, et sa oled päris terav, teravam kui see kaste," vastas Kristiina Ojuland Desiree naeru saatel.

Millised tunded valdasid pärast esimest küsimust? Desireele tundus, et Kristiina Ojuland talub kastet väga hästi. "Ära hõiska enne õhtut…see kaste on talutav, ma tegelikult armastan vürtsikaid toite ja söön päris palju ise ka tšillit. Aga mitte nagu president Saakashvili, kellel oli kauss tšillisid täis ja krõmpsutas niimoodi järjest õhtusöögi juurde, ükskõik mis ta sõi, kala või liha."

Ojuland lahkus Reformierakonnast suure tüli ja skandaaliga, sest arvati, et ta tegeles häälepettusega. Kas selleks oli mingisugust alust? Lisaks väitis ta, et noorem seltskond tahtis oma positsiooni kindlustada? Kas asi võis ka selles olla? 

Kas Kristiina Ojulandi ümbritsevad skandaalid on olnud osa tema agendast, ehk sihilikud? 

Mis värk selle reeturite nimekirjaga oli?

Viis aastat tagasi tähistas välisministeerium oma 100. juubelit, sinna olid kutsutud kõik välisministrid, aga mitte Ojuland. Kas äkki sellepärast, et tema väärtushinnangud ei ühtinud välisministeeriumi omadega?

Etteruttavalt võib öelda, et kastmetele ja hot chip challenge väljakutsele pidas Kristiina võrdlemisi hästi vastu, kuid siiski ei jäänud pisarad tulemata. Seda pole tema sõnul 25 aasta jooksul kaamera ees kordagi juhtunud.

Vaata värsket episoodi päises olevast videost!

Lisainfot ja varasemaid episoode saad vaadata TV3 Play keskkonnast.

Kommentaarid puuduvad