BSH endine mänedžer hiljutisest skandaalist: Tanel Padar räägib tõtt, Brigitte saadeti telgist minema

Nii otseses kui kaudses mõttes vürtsikas TV3 portaali saade “Kuumav suu Desireega” alustas hiljuti oma uut hooaega, mille teises osas on külas mänedžer Marjen Võsujalg, kes sai läbi oma töö Eestis sisuliselt üleöö kuulsaks. Kuidas pidas naine vastu teravatele kastmetele ning mida oli tal öelda viimasel ajal lahvatanud skandaalide kohta?

Saate alguses tunnistas Marjen, et on väga põnevil ning kuigi ta teravat toitu väga ei karda, pole ta ka inimene, kes igapäevaselt jalopenot rõõmsalt sööks. “Ma saan aru, et sa ka ise oled seda korduvalt ja korduvalt teinud. Ma loodan, et see challenge väga hull ei ole. Ma proovin, vaatame, kuidas läheb,” ütles Marjen ja uuris kohe juurde, millisel külalisel on kõige hullemini läinud. “Robin Valtingul, tema oli meil akna peal öökimas. Aga sinu lohutuseks on ta ainuke, kelle on nii halvasti läinud. Kõik teised on kenasti hakkama saanud, osad on täiesti hakkama saanud ka ilma piima joomata,” vastas Desiree.

Pärast esimese kaste proovimist kõlas ka esimene küsimus: “Sa oled olnud väga edukas mänedžer nii Kristina Pärtelpojale, Brigitte Susanne Hundile kui ka Põhja-Tallinnale. Sa said ju ka ise enam-vähem n-ö üleöö kuulsaks. See poel võib-olla päris õige väljend, aga ikkagi, üpris järsku said sa väga-väga kuulsaks. Kas see oli üks sinu eesmärkidest mõned aastad tagasi?”

Marjen vastas, et ei olnud ning ta ei osanud üldse arvata, et tema koostöö selliselt areneb. “Ma isegi ei osanud üldse arvata, et see koostöö võiks üldes minna nii hulluks. Ma arvan, et keegi ei oleks osanud arvata, mis siin täna toimub. Kindlasti mitte. Lisaks ma ju ei planeerinud mitte kunagi ka seda, et ma hakkan Brigittet esindama. Need asjad on muidagi hästi orgaaniliselt läinud,” ütles Marjen ja lisas, et oma professionaalse karjääri osas on ta asjaga rahul. “Ma arvan, et on okei. Praegu tegelen ma rohkem B2B projektidega ja vähem avaliku elu tegelastega. Ma ei tunne, et see oleks hetkel väga suurt jälge või mõju jätnud. Pigem on okei, ma ei osaa öelda, et positiivne. Selline hullus, mis toimub, ei saa ju kuidagi olla positiivne.”

Desiree uuris saates Marjenilt ka seda, kui palju temasugune tipp-manedžer teenib „Ei ütle. Üks asi on mänedžeri töö, aga ma teen ka muid projekte, nii et see on hästi isiklik,“ vastas Marjen ja lisas spekuleeritud protsentide kohta, et siiani pole mitte keegi õiget numbrit pakkunud. Desiree uuris, kas protsenti on kõrgem kui 20. „Keegi ei ole öelnud, äkki ma olen nii solidaarne ja võtan ainult kolm, vastas Marjen.”

Saates tuli juttu ka mõned nädalad tagasi Tanel Padari ja Brigitte Susanne Hundi vahel lahvatanud skandaalist. “Kas sa selle kohta oskaksid inimestele midagigi öelda? Paljud Eesti inimesed ei suuda pooli valida, infot on väga palju,” uuris Desiree.

„Jah, oskaksin ikka öelda. Ja ma olen tegelikult ka öelnud paarile ajakirjanikule, et ma ei usu seda. Ma olin ise ka esimesel üritusel kaasas. Seal ei toimunud mitte midagi, seal ei oleks saanud ka midagi toimuda. Nii et see, mis Tanel ütles, vastab tõele. Brigitte saadeti telgist minema, et jah, seal ei toimunud midagi.“

Vaata lähemalt värsket episoodi päises olevast videost!

Lisainfot ja varasemaid episoode saad vaadata TV3 Play keskkonnast.

Näita 2 kommentaari

….et nad vajavad kedagi ennast esindama?????
. Kuninglikust perest ,mõned kõrged aadlikud või koguni riigi presidendid?????????
Täiesti ajuvaba ikka!!!!!!
Lihtsalt ühed endast liiga heal arvamisel olevad noored plikad,muud ei midagi!!!!!!!!!!!

Vasta

Tühiste kokkutulek

Vasta