Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristina Pärtelpoeg oma suhtest Brigittega: ma ei ole täna siin tänu temale!

Nii otseses kui kaudses mõttes vürtsika TV3 portaali saate “Kuumav suu Desireega” teise hooaja kuuendas osas on külas Kristina Pärtelpoeg. Juttu tuli sisulooja tööst, avalikust elust kui ka sõprussuhetest.

Kuidas on Kristinal suhe terava toiduga? „Selles mõttes ikka, et ma ise söön päris tihti teravat toitu. Ma kunagi ei söönud üldse, aga kui ma Tais käisin esimest korda, ma olin seal kaks nädalat ja seal on ainult terav toit hommikust õhtuni. Peale Taid ma hakkasin armastama teravat toitu, enne seda ma ei söönud üldse.”

Esimene küsimusena uuris saatejuht Desiree selle kohta, millised on Kristina eesmärgid suunamudijana. „Kas oled eesmärgid saavutanud? Suunamudijatel on konkurents ning turg tegelikult päris suur ja üleküllastunud. Kõik üritavad olla täna suunamudijad.” Kristina vastas, et ta ei ole suunamudijaks hakkamist kunagi eraldi plaaninud. „Seda ma ütlen koguaeg, et see ei olnud minu eesmärk. Ma olin lihtsalt tavaline inimene – teenindaja – ja siis see juhtus kuidagi nii naturaalselt, loomulikult. Aga mu eesmärgid? Ma nagu ei teagi. Mul on praegu väga palju häid koostööpartnereid, keda hindan ja mul võib-olla üks eesmärk oli: ma tahtsin lennufirmaga koostööd saada. Nüüd mul on Finnair koostööpartner juba teist aastat ja arvatavasti läheb 2024 edasi see koostöö. See oli selline suur asi, millega ma hakkama sain. Finnair on nii suur bränd, ma ie uskunud, et nad teevad minuga mingist väikesest Eestis koostööd.”

Teise küsimuse kohta ütles saatejuht Desiree, et ei saa jätta seda küsimata. "Ma tean, et sa vihkad seda küsimust. Aga milline oli põhiline põhjus sinu ja Brigitte suhtluse siis katkemisel? Miks te ei suhtle ja kuidas sa näed, et teie suhtlus võiks tulevikus välja näha?”

„No kui ma nüüd Brigitega rääkisin sellest kuu-kaks tagasi...ta kirjutas mulle ja me rääkisime sellel teemal, siis me jõudsime kokkuleppele, et miks see hõõrumine kõik tuli. Ta ise ütles, et ta elas minu peal välja mingeid lapsepõlvetraumasid. Ja ma ütlesin talle koguaeg, et ma ei mõista seda, sest mina olin sulle ju koguaeg toeks. Aga selle teemaga on see, et ma olen sellest nii palju rääkinud. Ma olen öelnud igal pool, et ma ei viitsi Brigittest rääkida ja mu elu ei ole ainult Brigitte. Ma olen nii palju rohkem , ma olen eraldi isiksus. Ma ei ole siin tänu temale, ma sain tuntuks läbi enda tegemiste.”

Kristina on rääkinud väga avalikult ka oma probleemidest kehakaaluga ja iluoperatsioonidest. Kui rahul ta oma kehaga on ja kui palju tal seoses sellega veel komplekse on? "Ma olen ju naisterahvas, ei ole kunagi rahul. praegu mõtlen, et võiks viis kilo veel maha võtta ja nii see läheb. Hetkel olen ma enda kehas õnnelik. Ma ei saa öelda, et varem ei oleks ka olnud, aga..."

Kristina sai iluoperatsioonidele soodustust, mitte ei maksnud täissummat. Ühele ajakirjanikule ütles ta operatsiooni õige hinna, milleks oli 7000. Igale inimesele on see muidugi individuaalne ning lisaks sai ka Kristina täishinnalt soodustust, kuna ta oli nõus seda kajastama ja kliinikule promo tegema.

Kuidas pidas Kristina kõige teravamale kastmele ja hot chip challenge’ile vastu?

Meenutame ka, kuidas läks saate teistel osalistel?

Kristiina Ojuland pidas pärast kõige teravama krõpsu söömist piima joomata vastu 1 minuti ja 1 sekundi.
Marjen Võsujalg ei joonudki saate jooksul piima.
Tarmo Kruusimäe ei joonudki saate jooksul piima.
Seidi Voogre ei joonudki saate jooksul piima.
Ants Rootslane pidas pärast kõige teravama krõpsu söömist piima joomata vastu.

Lisainfot ja varasemaid episoode saad vaadata TV3 Play keskkonnast.

Hot Lips – Kõik erootikatooted ühest kohast. Just täna on õige aeg viia omad soovid ja fantaasiad ellu. Haara oma kaasane kaasa ja külasta T1 keskuse Hot Lips Erootikamaailma või tutvu toodetega kohe www.hotlips.ee

Kommentaarid puuduvad