Ants Rootslane Brigitte Susanne Hundist: see on üks minu muster, et satun elus kokku hullude naistega

Nii otseses kui kaudses mõttes vürtsika TV3 portaali saate “Kuumav suu Desireega” teise hooaja viiendas osas on külas Ants Rootslane. Juttu tuli nii tema tööst kui ka skandaalidest, millesse ta ühel või teisel põhjusel sattunud on.

Desiree kommenteeris alustuseks, et Antsul on kohe alguses juba kaamera-mode peal ja macho nägu ees., seega on ta ilmselt väljakutseks valmis. "Ma olen alati kõigeks valmis, ma arvan, et mu elus on piisavalt sellist teravust, et mis see sips ikka on väikse kastmega ära süüa. Aga ma olen praegu kõva mees, nagu sa ütlesid – macho. Ehk siis tegelikult ongi hea, kui me teeme selliseid ülesandeid, mis on võib.-olla pisut keerukamaid, siis on hea sellist tugevust endas hoida. Mehelikkust, et sa saad hakkama."

Ants on öelnud, et vaimse tervise teemat ei tohiks teha meelelahutuseks. Kas ta on terapeut või sõumees? Samuti on ta maininud, et teeb koostööd ka psühholoogide ja psühhiaatritega, kuigi nemad on tema töömeetodeid aeg-ajalt kritiseerinud. Mis selle taga siis on? "Ma arvan, et ma olen ikkagi parim sõumees Eestis. Keegi ei ületa mind, sest minu sõud on kõik tervendavad. Paratamatult on meelelahutus üks osa, kus sa saad ennast väljendada ja ma ei ole selle poolt, et me peame kõiki asju tõsiseks tegema. Ma arvan, et teinekord läbi huumori ja meelelahutuse saame me jõuda päris sügavate teemadeni või viia inimesi päris sügavate teemadeni. Ma teen tõepoolest koostööd paljude psühhiaatritega, keda mul on vaja oma tööks. Üks on Viljar Veede. Seda on palju kritiseeritud, aga tegelikult olen ma seda koguaeg teinud. Lihtsalt ma olen vahepeal toonud tähelepanu ka sellel peale, mis on vaimse tervise valdkonna puudused, kuidas ravi kvaliteet ei ole võib-olla kõige parem ja paratamatult ma saan tegeleda selle osaga, kes võib-olla ei ole abi saanud, nii et kõigel on oma koht."

Saates tuli juttu ka Brigitte Susanne Hundist, kellega Ants Rootslane oli pikka aega sõber. „Mul sisikond põleb praegu, täitsa lõpp, oota. Kuidas see mu kõrvadesse läks?“ küsis Ants terava kastme kohta. „Brigittega oli väga lihtne, tõesti kolm-neli aastat tagasi me sõpradeks saime. Ma ei tea tänase päevani, kas ta siis oli mu sõber või ei olnud. Tegelikult me olime sõbrad ja ma ütlesin alati, e ta on väga äge karakter, kes toodab natukene vürtsi meile siia Eesti ühiskonda. Ma olen alati öelnud, et möllake ja tõmmelge palju tahate, aga jätke mind sellest välja. Ühel hetkel ma sain ikkagi need laksud sisse, kuna ma olin neid aastate jooksul varem ka saanud varjatult, siis lihtsalt minu jaoks oli see ühel hetkel, kui see möll siin lahti läks...siis ma panin talle lihtsalt unfollow ja andsin sellega märku, et tüdruk, hoia eemale, ma ei taha sinuga tegemist teha,“ ütles Ants Brigittest rääkides ja viitas muu hulgas Kristina Pärtelpojaga seotud skandaalidele. Ta täpsustas, et BSH aeg sai tema jaoks läbi, aga ta ei saa kommenteerida, mis põhjusel ta sellise otsuse vastu võttis ning samuti ei saa ta oma ameti tõttu endale selliseid inimesi väga palju ümber lubada, sest kaotab seetõttu ise lõpuks tõsiseltvõetavuse. "See on minu üks muster lihtsalt, et sattuda selliste hullude naistega elus kokku. See pole Brigittega ainult seotud ja ma olen sealt palju õppinud. Lõpuks ma olen neid naisi kõiki armastanud ja armastan siiamaani ja ma ei ole Brigittega tülis."

Desiree meenutab selle peale, et ühel ühisel üritusel, kus Desiree kõrval istus, ütles BSH Antsule, et ta tahab ta ära hävitada. „Jah, noh eks inimene oli ka alkoholijoobes. Kui inimene on väga suures pinges ja kui pinge eskaleerub inimeses, siis ta võib käituda emotsioonide ajel. Ma ei võta isiklikult selliseid rünnakuid.

Kolmas kaste võttis Antsul pisara silma ja ta ütles, et vabandab Eesti rahva ees, kui ta midagi ebaadekvaatset ütles. „Ma ei mäleta üldse, mis ma rääkisin, sest see kuumus hakkab….esimest korda ma ei kontrollinud seda, mis ma räägin. Ma loodan, et Brigitte andestab mulle ja ta ei maksa mulle kätte, aga kui ta tahab, siis andku tuld!“

Kas Ants pidas lõpuni vastu?

Meenutame ka, kuidas läks saate teistel osalistel?

Kristiina Ojuland pidas pärast kõige teravama krõpsu söömist piima joomata vastu 1 minuti ja 1 sekundi.
Marjen Võsujalg ei joonudki saate jooksul piima.
Tarmo Kruusimäe ei joonudki saate jooksul piima.
Seidi Voogre ei joonudki saate jooksul piima.

Kuidas pidas Ants kõige teravamale kastmele ja hot chip challenge’ile vastu? Vaata lähemalt päises olevast videost!

Lisainfot ja varasemaid episoode saad vaadata TV3 Play keskkonnast.

Kommentaarid puuduvad