Kes peaks pere pisemaid kasvatama? Laura Valk: kui mees on lastega kodune, siis on ta naisenergias

Desiree Mumm ja Laura Valk
Desiree Mumm ja Laura Valk — FOTO: Silver Siilak

Haarake oma piimaklaasid ja pange end valmis, sest järjekordne “Kuumav suu Desireega” on maandunud! Seekord on ka külaline ise viimase aja üks kuumimaid nimesid Laura Valk.

Kohe esimese küsimusena võtab Desiree teemaks kurikuulsad nais- ja meesenergiad, millest ka Laura väga palju räägib. Mida see siis praktikas tähendab? “Minu suhe toimibki väga palju selliselt, et mees vastutab mehena, mis tähendab, et ma ei pea tõmblema päevad läbi ja hommikust õhtuni üksinda vastutama. Kui meil on pere või paarisuhe, siis naised tihti, kes tahavad maksta kõik pooleks, lisaks vastutavad ka koduste asjade eest kõiges. Siis peaks ka kodus olema kõik pooleks. Väga tihti näen ma seda, et materiaalselt tehakse kõik pooleks, aga kodu ja lapsed ning “naiste tööd” on ainult naiste peal,” selgitab Valk.

Seepeale uurib Desiree, et kui naine näiteks maksab kõik arved ja mees on lastega kodune, kas see on aktsepteeritav? “Kui mees on lastega kodune, siis ta on naisenergias ja naise koha peal. See on kokkulepete küsimus, aga ma ei tea ühtegi sellist naist, kes ta tahab enda kõrvale nõrka meest, kellel pole karjääri ja istub vaid trussikutes ning mängib Playstationit,” ütleb Laura.

Valk on varasemalt olnud õnnetus suhtes ja tõdeb, et kuna teda koheldi kui jalamatti, vihkas ta mehi sellepärast. Tänasel päeval on ta aga väga õnnelik ja hästi koheldud, mistõttu ei vihka ta ka mehi enam. “Kui ma olin toksilises suhtes, siis ma olin ise ka toksiline. Ma ei võtnud vastutust oma elu eest. Täna ma olen hea kaaslane ja seepärast ma tahan ka enda kõrvale head kaaslast, mitte see, et ma istun ja nõuan,” meenutab Laura.

Lisaks räägib Laura videos, kes peaks tema hinnangul kohtingutel arveid tasuma ja miks ta oma laste isaga täna koos pole!

Kommentaarid puuduvad