Reklaam sulgub sekundi pärast

Saatekangelase käitumine lõi Taavi Libe pahviks: mul jäi lihtsalt suu lahti!

Aasta saatejuhiks kroonitud Taavi Libe meenutab, kuidas selle kevade kõige enam tagasisidet pälvinud lugu päriselt sündis. Olles kursis saatekangelaste tegudega, ei osanud ta ettegi näha, et see võiks niimoodi laheneda.

Aprilli alguses oli eetris lugu, kus Taavile helistas Järvamaal Säreveres elav Kristiina, kes väitis, et ei jaksa enam antud olukorraga toime tulla: tema mees Kristjan läheb hommikul tööle, kuid keset päeva kutsuvad sõbrad teda jooma ning tööpäev jääb jälle poolikuks. Seetõttu tuleb minna nii meest kui ka mehe sõpru noomima.

Lõpuks mindigi külla Kristiina koju ja kohtuti abikaasa Kristjaniga. "Palun ära mine Marguse juurde enam jooma," ütles Kristiina oma mehele.

"Mis ma oskan öelda. Margus on mul hea sõber, vahepeal käin tal külas. Teen töövahetuse ära ja siis lähen väikse pudeliga. Ega ma neid sõpru ei tunnegi, kes mulle pudeli nina alla suruvad ja ütlevad, et hakkame nüüd jooma. Ma enda arust tulen ikka kaine jalaga koju," vastas Kristjan. Loe kogu lugu lähemalt SIIT!

Libe meenutab, kuidas loo hargnedes teda üks üllatus teise järel tabas. "Läksin kohale ja tõepoolest nii oligi, aga need inimesed, kelle ma eest leidsin, polnud sugugi sellised, nagu ma arvasin. Kristiina hästi pehme, habras naisnatuur ja Kristjan... ma ei teagi, mis ma täpselt mõtlesin, milline see Kristjan võib olla, aga see, et minu ette astub õrn luuletaja Mesikäpa t-särgiga - vot seda ma tõesti ei osanud oodata!"

Taavi ei osanud oodatagi, et Kristjani sees on tõeline anne. Nimelt palus Kristiina pärast leppimist esitada Kristjanil mõni omaloodud luuletus. "Mul jäi lihtsalt suu lahti!" meenutab Libe. "Tõesti väga andekas mees ja süda läks soojaks nii seal korteris kui ka nüüd."

Pärast seda, kui lugu eetris käis, sai Libe kirja Taavi Petersonilt, kes on televaatajale tuttav "Eesti otsib superstaari" esimesest hooajast. Nimelt jäi Kristjani luuletus talle saatest silma ning ta otsustas sellest laulu kirjutada. Vaata selle kohta lähemalt SIIT!

Milliseid värvikaid tegelasi Taavi veel kohtas, vaata juba "Kaadri taga Taaviga" veebisaatest!

"Märgatud Eestis" on TV3s esmaspäeviti kell 20!

Hääleta ka Taavi Libe poolt Kroonika Meelelahutusauhindadel!