Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Staarisaatest tuntud Taavi Peterson tegi “Märgatud Eestis” saate baasil laulu

Esmaspäevases "Märgatud Eestis" saates oma kallile Kristiinale luuletuse lugenud Kristjan Säreverest inspireeris muusik Taavi Petersoni niivōrd, et ta tegi Kristjani luuletusest laulu!

Taavile helistas Järvamaal Säreveres elav Kristiina, kes väitis, et ei jaksa enam antud olukorraga toime tulla: tema mees Kristjan läheb hommikul tööle, kuid keset päeva kutsuvad sõbrad teda jooma ning tööpäev jääb jälle poolikuks. Seetõttu tuleb minna nii meest kui ka mehe sõpru noomima.

Kristiina sõnul on selline olukord kestnud juba aastaid. Taavi tõdes, et antud olukord on tallegi uudne, sest ehkki tal on palju huvitavat ette tulnud, pole ta peretüli lepitaja rolli veel kandnud.

Lõpuks mindigi külla Kristiina koju ja kohtuti abikaasa Kristjaniga. "Palun ära mine Marguse juurde enam jooma," ütles Kristiina oma mehele.

"Mis ma oskan öelda. Margus on mul hea sõber, vahepeal käin tal külas. Teen töövahetuse ära ja siis lähen väikse pudeliga. Ega ma neid sõpru ei tunnegi, kes mulle pudeli nina alla suruvad ja ütlevad, et hakkame nüüd jooma. Ma enda arust tulen ikka kaine jalaga koju," vastas Kristjan. Loe kogu lugu lähemalt SIIT!

Lõpetuseks luges Kristjan Kristiinale aga kauni kevadluuletuse, mis jäi silma ka muusik Taavi Petersonile. Ta sai sellest inspiratsiooni ja tegi sõnadest laulu, mille omakorda ka üles filmis.

Libe kinnitab, et Peterson saatis kõnealuse klipi neile ise ja oli seejärel ühendunud ka Kristjani endaga, kes oli selle üle väga rõõmus ja loodab, et see lugu ühel hetkel ka raadioeetrisse jõuab.

Kuula Kristjani kevadluuletust Taavi Petersoni esituses!

Superstaarisaate esimesel hooajal tuntuks saanud ja vaid paar kuud pärast seda Rein Rannapiga hoogsale tuurile läinud Taavi Peterson ütles möödunud aastal intervjuus TV3 portaalile, et on pärast mõningast aja mahavõtmist ja madala profiili hoidmist taas tegutsemistahet täis ning lähiajal on temalt oodata nii mõndagi.

Hääleta ka Kroonika Meelelahutusauhindadel Taavi Libe Aasta saatejuhiks ja "Märgatud Eestis" Aasta telesaateks!

Kommentaarid puuduvad