Paljastus! “Märgatud Eestis” saates esinenud naised ahistasid TV3 töötajaid, et lugu eetrisse ei jõuaks

Värske "Kaadri taga Taaviga" veebisaade on maandunud, kus saatejuht Taavi Libe paljastab seniteadmata loo, kuidas ühed "Märgatud Eestis" saates esinenud naised maniakaalselt TV3 töötajaid sõnumite ja kõnedega ahistasid. Seda kõike selleks, et üks konkreetne lugu eetrisse ei jõuaks.

"Märgatud Eestis" käesolev sügishooaeg on toonud kaasa uskumatuna näivaid lugusid ja tõeliselt krehvtiseid tegelasi, kes on suutnud raputada ka televaatajaid ning tekitada laiemat diskussiooni meie ühiskonnas. Üheks emotsionaalseimaks saateks kujunes ühe perekonna traagiline lugu, kes olid kaotanud kellelegi "Kaisale" 100 000 eurot. "Püha jumal, kui palju vihjeid selle "Kaisa" peale hakkas tulema! Tuli välja, et mitukümmend inimest oli talle andnud laenu. Täiesti kohutav!" meenutab Taavi.

Nii asus Taavi mööda Eestit teele, et aru saada, kes on see müstiline rahahädas "Kaisa" ja kes talle raha laenanud on, vihjeid sadas juhuslikult ja lausa oavarrest. Nii sai Taavi ühel hetkel sõnumi koos kontaktiga, et kuskil olevat keegi Riho, kes on saanud väga valusalt petta. "Põrutasime kohe kohale ilma igasuguse eelinfota ja meie ees rullus lahti üks traagilisemaid lugusid vähemalt minu jaoks selle saate ajaloos."

Nii tuli ilmsiks jahmatav lugu, kuidas üks heasüdamlik perekond oli võtnud lausa korduvalt laenu, et sellele "Kaisale" raha anda. Seetõttu jäi pere oma korterist ilma ja täna on oht, et ka nende tütar jääb oma korterist ilma. "Mis seal salata, tõmbas endalgi klombi kurku ja pisara silma, aga sellel samal õhtul toimus ilmselt minu jaoks üks kõige kummalisemaid kohtumisi, mis mul nende saadete jooksul on tulnud," pajatab saatejuht Libe.

Nimelt tuli nüüd mängu keegi Aili, kelle kaudu siis "Kaisa" oli palunud endale justkui raha laenata. Kuigi Taavi temast huvitatud polnud, jäi ta siiski nende tee peale ette ja vahutas vihaselt, miks ta üleüldse aru peab andma oma tegudest. Taavi kuulas Aili ilusti ära, ent ega ta lõpuks täpselt aru ei saanudki, mis selle naise roll selles loos oli. See oli aga alles jäämäe tipp. "Üks vana ajakirjanike tõde on see, et kui sinu lugu ei taheta ära keelata, siis pole tegu ajakirjanduse, vaid suhtekorraldusega. Selle loo puhul oli niimoodi, et Kremli küberrünnak ei ole mitte midagi selle kõrval, mis hakkas toimuma kuskil nädal enne, kui see saade eetrisse läks!"

"Nii Aili, Kaisa kui ka erinevad teised naisterahvad, kes selle looga seotud olid, hakkasid helistama ja kirjutama absoluutselt kõigile, kes on seotud TV3-ga, et see lugu mitte mingil juhul eetrisse ei jõuaks! Aga vot jõudis ja nii, et kõik sai sissejäetud ja Aili jutust midagi välja lõigata ei saanud," paljastab Libe. Saates kummaliselt käitunud Aili olevat kirjutanud Taavile veel ka peale saate eetrisse minekut ja nõudis, et saatejuht koos politseiga talle külla läheks ja ülekinnitaks, et tema kodus ei leidu narkootilisi aineid.

Vaata lähemalt Kaisa ja Aili ohvriks langenud perekonna lugu SIIT!

Mis põnevat veel kaadri taga juhtunud on? Seda vaata juba videost!

Kommentaarid puuduvad