100 000 eurot kaotanud perekonna lugu ajas Taavi Libe nutma: pisar tuleb lihtsalt silma

Veenva jutuga sarilaenaja Kaisa tõttu, kaotasid heausksed inimesed umbes 100 000 eurot ning elavad oma sundmüüki läinud kodus nüüd üürnikena. Kurb lugu tõi lausa saatejuhile pisara silma.

Septembrikuises saates oli juttu samuti perekonnast, kes sarilaenaja Kaisa tõttu suurest summast rahast ilma jäid. See sama Kaisa, on ka vähemalt kümnele inimesele ja perekonnale tekitanud hiiglaslikud võlad ning nii mõnegi pere rahaliselt totaalselt laostunud.

Saates oma näoga figureerivad Riho ja Heli lugu ajas saatejuhi Taavi Libe lausa nutma, kuna perelt on petetud välja ligi 100 000 eurot. “Pisar tuleb silma lihtsalt,” ütles Taavi kuulates perekonna rasket lugu.

Riho ja Heli sattusid peteskeemi oma tütre tõttu, kelle Kaisa oli juba eelnevalt ümber sõrme keeranud.

Meenuta videost septembrikuist saadet ning vaata, kuidas Taavil pisar silma tuli!

Vaata “Märgatud Eestis” saateid järele TV3Playst! 

Näita 6 kommentaari

https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/fail.html?id=316061237 Avalik kohtulahend kuidas saates osalenud isik varastas korteriühistu raha 7000 eurot, mis oli mõldud maja katuseremondiks ja mida ühistu ilmselt enam kunagi ei näe

Vasta

Ega lollilt raha ära võtmine pole kuritegu, see on ettevõtlus.

Vasta

Hull targutaja oled ikka. Miks sa siis saatesse ei pöördunud ja oma molu ei näidanud. Vähemalt julgeti rääkida ja inimesed olid ausad.

Vasta

Väga kurb nendest inimestest. Sellele Ailile on raudselt Kaisa poolt peapesu tehtud, et oma peale süü võtaks. Sellist asja annab valetada, et haige on. Väga hale inimene. Loodan, et inimesed teevad ühisavalduse ja see eit läheb pikadeks aastateks kinni. Las teeb vanglas tööd. Olen kuulnud, et samuti Aili maja on müügis, huvitav kas Kaisa jälle mängus? Annab loll olla, et süü enda peale võtta. Peaks igalepoole seda postitama, et need parasiidid enam kellegile võlge ei tekitaks.

Vasta

Lp. tekstikoostaja, milleks need ülearused komad siin? Et mida rohkem, seda uhkem?

Vasta

Asi ju täiesti normaalne. Eks oli sama vana skeem, algul “investeerisid” väikseid summasid ja said oma raha tagasi ja protsendi na läksid ahnemaks ja ahnemaks. Et ega seal muud pole.

Vasta