Lõbus intervjuu! Taavi Libe ja saatejuht Sven Soiver pugisid võidu hot doge

Seitsmesed

Hiljuti tähistasid ameeriklased iseseisvuspäeva ja selle puhul toimus ka traditsiooniline hot dogide söömisvõistlus. Miks selliseid asju tehakse ja kelle jaoks, selle üle oli "Suviste Seitsmeste" stuudios arutamas Taavi Libe, kes ka ise säärase võistluse möödunud suvel korraldas.

Libe sõnul on hot dogide söömine ameeriklaste jaoks täpselt samasugune sport kui on näiteks pesapall või korvpall. "Ma ei ole professionaalne sööja, aga ilmselt on see saanud alguse nende inimeste armastusest toidu vastu. Kõige edukamad on endale ka selgeks teinud, et kui sa lähed sinna võistlema, siis see ei ole eine, vaid puhtalt sport," räägib ta. "Nauding ei ole see absoluutselt!"

Ka Taavi ise on ühe hot dogi söömisvõistluse korraldanud ja seda möödunud suvel "Märgatud Eestis" saate raames. "Eesti meeste puhul juhtus see, et nemad tulid siiski einet nautima. Üks võistleja võttis enne veel šašlõkki, sest kõht oli tühi ja siis tuli sööma hot doge," meenutab ta naerdes.

Sääraseks massiliseks aja peale söömiseks tuleb Libe hinnangul eelnevalt nii nälgida kui ka oma magu ettevalmistada. "Meie võistlusele ei jõudnud ükski selline, kellel oleks potentsiaali saada professionaalseks sööjaks," tõdeb ta.

Vaata lõbusat võidusöömist videost!

Kommentaarid puuduvad