Reklaam sulgub sekundi pärast

Elina Born hindas “Vallalist kaunitari”: ma ei julgeks kunagi öelda sellist asja

Elina Born ja Brigitte Susanne Hunt. Foto: Silver Siilak
Elina Born ja Brigitte Susanne Hunt. Foto: Silver Siilak

''Vallaline kaunitar'' jätkab oma teekonda armastuse otsingul. Sellel korral kutsusime stuudiosse külla nii Brigitte enda kui ka saatejuhi ja laulja Elina Borni, kellega koos vaadati II episoodi ja meenutati suvel kestnud võtteperioodi.

''Terve selle saate vältel tahtsid sina olla nii saatejuht, kui ka vallaline kaunitar,'' ütleb Elina Born naljatades Birgittele sissejuhatuseks. ''Tõesti, ma olen nagu Mart Sander. Kui ta võtab projekti vastu, siis ta on operaator, stsenarist ja režissöör. Aga alguses kui ma sain teada, et see saade tuleb, siis ma kuulsin, et oli pandud üks teine mees hoopis saatejuhiks, kuidas sa üle lõid siis selle saate,'' esitas Brigitte Elinale küsimuse.

Elina sõnul ei ole tema teadlik, et seal mingi konkurents alguses oli. ''Mulle lihtsalt helistas Kaupo Karelson, et kahe nädala pärast on salvestus ja ära alt vea,'' meenutab Elina. “Ma olin varem Kaupoga rääkinud ja ütlesin, et kui teil on saatejuhti vaja, siis I’m your girl (ma olen teie valik),'' sõnas Born.

Elina ja Brigitte jäävad ka episoodi kommenteerides peatuma pikemalt just ühel kohtingul. ''Ma tahtsin sealt hästi kiirelt ära saada,” meenutab Brigitte Hendrik Terrasega kohtingut. Miks Brigitte kohtingut just nii kommenteerib, mis tundeid Hendrik temas päriselt tekitas ja mida ei julgeks Elina kunagi noormehele öelda? Vaata juba lähemalt saatest.

"Vallalise kaunitari reacti" aitab läbiviia Boost Casino ja Passion Games. Imeliste rooside eest hoolitseb iFlower ning Brigittet aitab riietada Denim Dream.

Muide salasõnaga “Vallaline kaunitar” saab novembri lõpuni Neko Sushi kõigile tellimustele -20%!

Juba järgmisel nädalal on külas Brigitte hea sõber ja Eesti tuntud hüpnotisöör Ants Rootslane ja lubame, et aina põnevamaks läheb. Seniks pane ennast proovile, kui hästi sa “Vallalise Kaunitari” saatega kursis oled ja võida 100 € auhinnaraha!

"Vallaline kaunitar REACT" uus saade, igast seadmest ja seda täiesti tasuta juba järgmisel reedel tv3play.ee 🤩

Kommentaarid puuduvad