Reklaam sulgub sekundi pärast

Missugused kompud! Nimekad staarnäitlejad, kes on endiselt poissmehe staatuses

johnny

Meelelahutaja Brigitte Susanne Hunt on asunud otsima oma unistuse printsi valgel hobusel uues telešõus “Vallaline kaunitar”. Uurisime, millised maailmakuulsad näitlejad on täna poissmehe staatuses ning unistuse kaaslanna otsingutel.

Brad Pitt

Mis puutub naistesse ja kohtingutesse, siis ka Brad Pittil pole hetkel võimalust olnud leida omale sobivat kaaslast. Võib-olla sellepärast, et Brad on oma fookust muutnud ja tegelenud asjadega, mis toovad talle sisemist rahu. Brad tegeleb oma pere, heategevuse ja tööga, et maailma muuta. Kuulujutud räägivad, et Brad soovib pikaajalist suhet, kuid kardab tutvuda kellelgi uuega, kuna see nõuab palju aega, tööd ja pingutust. 

pitt

Johnny Depp

Johnny Depp on olnud suhtes paljude kaunite naistega. Viimane abielu osutus talle aga õudusunenäoks. Tema endine naine, Amber Heard süüdistas meest füüsilises väärkohtlemises ning alles mõned nädalad tagasi õnnestus tal end "naisepeksja" staatusest puhtaks pesta. Sellest ajast peale, kui ta Amberist lahku läks, pole ta ühtegi ametlikku suhet kinnitanud.

johnny

Zac Efron

Zac Efron on olnud koos väga paljude naistega üle kogu maailma. Nii mõnedki tema suhted ei ole hästi lõppenud. Ta on teinud oma suhetele üpriski radikaalseid lõppe ning katkestanud kõik suhted varasemate tüdruksõpradega.

Allikate sõnul on tegemist ka küllaltki ihne mehega, kes teab väga hästi, mis kuulub talle ja mis on tema oma. Oma asjadega jagamine pole mehele eriti omane. Kas need võivad olla põhjused, miks näitleja on endiselt vallaline?

efron

Tom Cruise

Tom Cruise on kohtamas käinud mitmete kuulsate naisega, kuid viimased aastad pole tal suhetes õnne toonud. Väidetavalt on tema hiljutine lahkuminek Haley Atwellist tingitud Cruise vihaprobleemidest, mis tulevad stressist ja raskest tööst.

Teisest küljest on Tomi religioon muutnud ka tema väljavaated naise leida õhukeseks. Pärast seda, kui ta on liitunud saientoloogia kirikuga, peavad ta ja tema elukaaslased järgima selle kiriku õpetuste kehtestatud standardeid.

cruise

Chris Evans

evan
Foto: Scanpix

Kas olete üllatunud, et "Kapten Ameerika" staar on endiselt vallaline? Jah, nii see tõesti on. Tegemist on näitlejaga, kellel on väga suured projektid ning veedab suurema oma ajast tööl, mistõttu kohtingutel käimine võib olla keeruline. Äkki suurtes filmiprojektides kaasa löömine võib anda Chrisile võimaluse leida oma unistuste kaaslanna võtteplatsilt?

Väga paljud paarid on leidnud teineteist just filmivõtetelt. Vaata lähemalt loost: Armastus tööpostil: kuulsad Hollywoodi paarid, kes leidsid teineteist filmivõtetel – TV3

Kommentaarid puuduvad