Kas mäletad veel? Vaata, millega tegeleb saates “Unistuste prints” endale naist otsinud Roberto täna

Roberto
Foto: TV3

2009. aastal jooksis TV3 eetris palju kõmu tekitanud suhtesaade “Unistuste prints”, mille raames otsis ärimees Roberto De Silvestri endale kaaslast. Kuna õige pea alustab TV3s ka uus formaat “Vallaline kaunitar”, vaatame nüüd, millega tegeleb skandaalne Roberto täna.

Roberto valis saates oma printsessiks ööklubi Astoria Palace juhataja Marge Variku noorukese modellist tütre Delisa Maria Variku, ent sahistati, et nood olevat teineteist leidnud juba enne saadet.

Roberto kinnitas ka seltskonnaveergudel, et osales saates mitte kaaslase leidmise eesmärgil, vaid hoopis seepärast, et soovis näidata, kui väärtuslikud on Eesti naised.

Pärast “Unistuste printsi” lõppu Roberto ja saate võitnud tüdruku vahel aga suhet ei tekkinudki, kuna mees viibis väga palju välismaal. “Ta on tore inimene, aga meie vahel ei tule midagi,” kinnitas mees toona.

2017. aastal kirjutas Eesti Ekspress, et peamiselt Monacos elav seltskonnahunt Roberto De Silvestri on kümne aastaga Eestis soetanud tohutult kinnisvara ja paigutanud siia veerand miljardit eurot. Siis rääkis mees, et on endale ka tõelise printsessi lõpuks leidnud – eestlanna, Ulrica Steeni.

Oma glamuurse elustiili poolest tuntud Robertot on meedias korduvalt kajastatud ja tema käevangus on aegade jooksul kokku loetud vähemalt 20 eri neidu. Vaata siit, millised on olnud Roberto naised läbi aastate!

2018. aastal väisas Roberto Roosiaeda, et kuulata seal paavsti kõne. Ühtlasi paljastas ta TV3-le antud intervjuus, et on vaba ja vallaline.

2019. aastal ilmus Roberto taas avalikkuse ette ja seda uue naisega. Nimelt väisas mees Silverspooni gaalat ja tema kõrval säras tumedapäine ja hurmavalt punases kleidis modell Rebeka Võsu, kellega mehe silmad suisa särama lõid. Vaata fotot SIIT!

Täna on Silvestri endiselt Eestiga tugevalt seotud ja juhib Colonna kinnisvarafirmat, millest on saanud üks Baltikumi suuremaid ja ettevõte on Roberto eestvedamisel aastatega panustanud üle 300 000 euro kohalikku heategevusse.

Alles tänavu juunikuus toimus Kadrioru Kunstimuuseumi Lilleaias Colonna Heategevusfondi korraldatud suvine galaõhtu, mille raames koguti üle 170 000 euro maakonnahaiglatele erinevate vajalike seadmete ostmiseks, et toetada laste tervist. Galaõhtu ühed suurimaid eraisikutest annetajad olid Colonna asutajad Roberto de Silvestri ja Andrea Agostinone. Loe selle kohta pikemalt SIIT!

Kommentaarid puuduvad