Reklaam sulgub sekundi pärast

Andrei ja Robin võtsid Brigitte ning Hendriku pihtide vahele: tagumik on tulikuum ja 80 kurja tädi ümber…

React
Fotokollaaž: Karli Saul/kuvatõmmis Youtubest

Detsembri algul Wasa hotellis toimunud skandaalse "Vallalise kaunitari" finaalijärgse vestlusõhtu emotsioonid lainetavad veel ka tänaseni ja nüüd on juhtunule oma hinnangu andnud ka tuntud sisuloojad Andrei Zevakin ja Robin Valting.

Brigitte Susanne Hundi ja Hendrik Terrase omavaheline sõnasõda ei jätnud külmaks kedagi ja otseloomulikult ütlesid nüüd oma arvamuse ka Brigitte head tuttavad Andrei ning Robin, kes suutsid 20-minutilise video peale enam kui tunnipikkuse reageerimisvideo teha.

Kes mäletab, siis lõppes Hundi ja Terrase omavaheline vastastikkune praadimine sellega, kui Hendrik keset vestlust saalist minema tormas. Andrei ja Robini omavahelisest vestlusest ilmneb, et sümpatiseeritakse mõlema osapoolega, ent lõpuni noormehed üksmeelel polegi.

Nimelt usub Andrei, et kuna Terras langes sõna otseses mõttes Hundi toetajate vihalaviini alla, siis võiski tal olla keeruline adekvaatseid vastuseid anda. "Olgem ausad, kui ise istuks sellises hot-seatis ja perse on tulikuum ja 80 kurja tädi on ümber, siis oleks endalgi natuke...," üritas Andrei oma mõttekäiku selgitada.

Robin ei olnud selle väitega aga sugugi nõus ning leidis, et Hendrik keerutab liiga palju. "Ei oleks, Andrei, ei oleks. Sa ju ei taha, et sulle tehtaks liiga. Kas ta siis tõesti kaitseb nii väga Brigittet, et ta ei taha, et Brigittel oleks halb ja pigem on vait ja võtab kogu löögi enda peale?" ei suutnud Robin uskuda. 

Noormehed kritiseerivad ka Terrase liigset hämamist ja ebakonkreetsete vastuste andmist. "Hendrik oleks saanud selle asja lahendada palju lihtsamalt - 10 minutiga. Aga ta lihtsalt mähib. Oleks tulnud ja öelnud, saate aru, ma ei armasta seda inimest ja lõpetame ära. Ja sealt minema läinud. Aga ta ei ütle seda, ta ei ütle mitte midagi!" ahastab Robin.

Andrei ja Robin on ka ise tõsielusaate telgitagustega kokkupuutunud tänu endaloodud "Villa" saatele ja teavad väga hästi, mida tähendab kaamerate eest pääsemine ja tavaellu naasemine. "Kui sa oled seal need nädalad sellises fantaasiamaailmas, siis sa loodki sellise fantaasia, et kõik on ilus ja täiuslik ja see ongi meant to be ja selles olukorras oledki nii kõrvuni armunud, et sa teedki selle lükke ära," rääkis Andrei. "Sa tuled paradiisist päris ellu, aga päris elu - me teame, ei ole mingi kuradi paradiis!"

Vaata Andrei ja Robini reageerimisvideot!