Ants Rootslane unistab vanadekodu loomisest: mulle on väga paljud investorid kirjutanud!

Ants Rootslane
Ants Rootslane — FOTO: kuvatõmmis

Täna õhtul jõuab televaatajateni “Uus algus Ants Rootslasega” teine episood, mille keskmes on 29-aastane kogemusnõustaja Triin. Vestlesime Rootslasega, kes avaldas oma järgmise viie aasta tulevikuplaanid.

Rootslane tõdeb, et tema lootus ei ole selle saatega kuidagi oma mainet parandada või panna inimesi endasse uskuma, vaid peamiselt normaliseerida iseendaga tegelemist. Ühtlasi paljastab ta, et on korduvalt mõelnud terapeudi ametist loobumist. 

“Ma tahan tegelikult üldse vanadekodu hakata looma investoritega. See on mu järgmine masterplan! Inimesed ootavad, et ma oleks nendega ja mul on väga tore inimestega töötada. Ma tunnen end kõige elusama siis, kui ma saan inimestega töötada. See on minu kirg,” avaldab Rootslane.

Kust küll tekkis mõte terapeudi amet pansionaadi vastu vahetada? “Meil on probleem Eestis vanadekodudega, kvaliteet on väga madal ja seal on rahalised piirangud. Ma mõtlesin, et kui ma praegu töötan inimestega, kes on normaalses konditsioonis ja nad ei vaja vanadekodu, siis võib-olla juhtub nii, et nad ei peagi sinna minema ja püsivad elujõulisena lõpuni. Aga need inimesed, kes satuvad sinna, neid on vaja järgi aidata. Sellest saab üks väga äge pansionaat!” räägib Rootslane entusiastlikult.

Vaata videost, milline saab Rootslase unistuste pansionaat olema!

“Uus algus Ants Rootslasega” on TV3s täna kell 20!

Kommentaarid puuduvad